جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

برنامه تلویزیونی «ترانه باران» با موضوع...

ترانه باران

کنداکتور تصویری
برنامه تلویزیونی «سروستان» با رویکرد...

سروستان

کنداکتور تصویری
در این برنامه که هر شب ساعت ۱۹ از شبکه...

ترانه‌باران

کنداکتور تصویری
در این برنامه که هر شب ساعت ۱۹ از شبکه...

ترانه باران

کنداکتور تصویری

جام حذفی بر روی آنتن شبکه شما :

پوشش زنده مسابقات جام حذفی فوتبال ایران "یادواره آزادسازی خرمشهر" از طریق امواج "شبکه شما "

جام حذفی بر روی آنتن شبکه شما :

 به گزارش روابط عمومی شبکه شما با آغاز مسابقات فوتبال جام حذفی ایران و در راستای رضایت طرفداران تیم های شهرستانی"شبکه شما " اقدام به پوشش این مسابقات نموده است.

مسابقات حذفی فوتبال از سال 1355 بنیان نهاده شده است. این جام در بزرگداشت و یادبود آزادسازی خرمشهر با عنوان "یادواره آزادسازی خرمشهر" برگزار می‌شود. به همین مناسبت نیز در سالیان اخیر بازی پایانی (فینال) این مسابقات در شهر خرمشهر و ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر برگزار می‌شود. هم‌اکنون فدراسیون فوتبال ایران این جام را به صورت تک‌حذفی و تک بازی برگزار می‌کند و یکی از سهمیه‌های اصلی ایران در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمان جام حذفی تعلق می‌گیرد. قهرمان جام حذفی نماینده اصلی فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و تنها با برگزاری شش مسابقه هر تیمی می‌تواند مستقیماً به آسیا صعود کند. از سال 1355 تاکنون 32 دوره از مسابقات جام حذفی برگزار شده‌است و 13 تیم قهرمانی در این جام را تجربه کرده‌اند، سی و سومین دوره جام حذفی فوتبال ایران از ۱ شهریور ۱۳۹۸ آغازشده  و خرداد ۱۳۹۹ به پایان می‌رسد که در این مدت شبکه شما میزبان این مسابقات خواهد بود که اعلام پخش این مسابقات از طریق شبکه شما و صفحه فضای مجازی شبکه اطلاع رسانی میشود.

 

انتهای پیام /


 

 


برنامه هدهد
ویژه برنامه پاییزی هدهد هر پنج شنبه ساعت ۲۱ از شبکه شما
برنامه خانواده
به گزارش روابط عمومی شبکه شما برنامه خانواده با محوریت  خانه و خانواده شامل آشپزی غذاهای محلی و ملل ، سفره آرایی،هنرهای تزئینی و گفتگو با کارشناسان حوزه های مختلف  ونیز با  آیتم های  متنوع از دیدنی های استان ها تا خواص ...
برنامه شبانه
ویژه برنامه پاییزی شبانه شنبه تا چهارشنبه ساعت ‍۲۲ از شبکه شما