جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

برنامه تلویزیونی «ترانه باران» با موضوع...

ترانه باران

کنداکتور تصویری
برنامه تلویزیونی «سروستان» با رویکرد...

سروستان

کنداکتور تصویری
در این برنامه که هر شب ساعت ۱۹ از شبکه...

ترانه‌باران

کنداکتور تصویری
در این برنامه که هر شب ساعت ۱۹ از شبکه...

ترانه باران

کنداکتور تصویری

روایت دکتر علی دارابی از استان کرمانشاه و جشنواره پویانمایی

دومین جشنواره پویانمایی و نخستین جشنواره عروسکی ملی تلویزیون ایران:

روایت دکتر علی دارابی از استان کرمانشاه و جشنواره پویانمایی
استان کرمانشاه سرزمین تنوع، تکثر، تعدد در حوزه های دینی، مذهبی، اقلیم، زبان، نژاد است.
دومین جشنواره پویانمایی و نخستین جشنواره عروسکی ملی تلویزیون ایران در نیمه اول تیر ماه ۹۸ به میزبانی کرمانشاه برگزار می شود.
مهندس بازوند استاندار گفت: "برگزاری جشنواره پویانمایی و تولیدات عروسکی توسط معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما در کرمانشاه موجب ایجاد رزومه فرهنگی- هنری برای استان شده است و بر این اساس "کنفرانس بین المللی اکوتوریسم روستایی در سال ۲۰۲۰ به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد.
وی گفت: برگزاری جشنواره پویانمایی به خصوص در مناطق زلزله زده با حضور گروههای برنامه ساز کودک و نوجوان موجب خواهد شد فضای شادی و نشاط در استان گسترش یابد و استان آماده برگزاری این رخداد بزرگ فرهنگی - هنری است. ۱۵ کمیته اجرایی که همه با احکام استاندار منصوب شده اند در حال برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای برگزاری جشنواره است.
در سفری که روز شنبه ۲۵ و یکشنبه ۲۶ خرداد به کرمانشاه داشتم و هشتادمین سفر استانی من بود. از مکان برگزاری جشنواره در افتتاحیه و اختتامیه، محل کمیسیون ها، کارگاه های آموزشی، محل برپایی نمایشگاه ... بازدید کردم. 
در جلسه ستاد اجرایی شورای مدیران و معاونان صدا و سیمای کرمانشاه مسئولان کمیته های مختلف گزارشی از کارها دادند. حفظ وحدت و همبستگی و انسجام درون سازمان، تلاش شبانه روزی برای برگزاری شایسته جشنواره، برگزاری هفته فرهنگی – هنری در استان از جمله نکات مهم مورد تاکید در این جلسه بود. 
مهندس افشین امیری مدیر کل و همکاران خوبم در صدا و سیمای کرمانشاه آماده برگزاری مطلوب جشنواره هستند. 

انتهای پیام/

برنامه هدهد
ویژه برنامه پاییزی هدهد هر پنج شنبه ساعت ۲۱ از شبکه شما
برنامه خانواده
به گزارش روابط عمومی شبکه شما برنامه خانواده با محوریت  خانه و خانواده شامل آشپزی غذاهای محلی و ملل ، سفره آرایی،هنرهای تزئینی و گفتگو با کارشناسان حوزه های مختلف  ونیز با  آیتم های  متنوع از دیدنی های استان ها تا خواص ...
برنامه شبانه
ویژه برنامه پاییزی شبانه شنبه تا چهارشنبه ساعت ‍۲۲ از شبکه شما