اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | جمعه، ۲ تیر ۱۳۹۶

برنامه 1+5 - صفحه نمایش محتوا

 

 

نام برنامه

برنامه 1+5

5+1 به شبکه «شما» آمد

برنامه 1+5
 5+1عنوانی متناسب برای بازی والیبال است که پنج نفر به اضافه یک لیبرو ترکیب یک تیم والیبال را تشکیل می‌دهند از این رو عنوان برنامه برگرفته از تعداد نفرات داخل زمین است.
صادقی درباره 1+5 ادامه داد: این نخستین برنامه والیبالی است که به آنالیز، معرفی بهترین بازیکن، پدیده هفته، مربی، تیم هفته و... می‌پردازد.
در این برنامه هر هفته از وجود کارشناسان خبره، مربیان و بازیکنان والیبال استفاده می‌شود و در پایان هر دور بازی‌های لیگ، گروه سه نفره آنالیزور، داده‌های آماری مربوط به بازی‌های هفته را در اختیارمان قرار می‌دهند. این نکته سبب می‌شود برنامه ما نه تنها سرگرمی، بلکه بار آموزشی مناسبی هم داشته باشد.
صادقی توجه بیشتر به استان‌های والیبال خیز را از دیگر اهداف برنامه برشمرد و گفت: والیبال در شهرهایی مانند ارومیه و گنبد طرفداران زیادی دارد که با توجه به رویکرد شبکه شما به ورزش شهرستان‌ها، با حمایت مدیریت شبکه می‌خواهیم رویدادهای والیبال در استان‌های مختلف بیشتر دیده شود. در استان‌ها استعدادهای زیادی داریم که باید به خوبی دیده شوند به‌ویژه در سال منتهی به المپیک و رقابت‌های گزینشی، توجه به والیبال بسیار اهمیت دارد.
برنامه 1+5 تاکنون که زمان کوتاهی از پخش آن گذشته است با استقبال خوبی همراه بوده و صادقی و تیمش در نظر دارند کیفیت برنامه را برای مخاطبان خود از این هم که هست بیشتر کنند. صادقی ادامه داد: هنوز تا رسیدن به نقطه دلخواه فاصله داریم، اما به همراه دست‌اندرکاران برنامه می‌کوشیم با برنامه خوبی روی آنتن برویم. خوشبختانه بازتاب برنامه 1+5 در بین جامعه والیبال مثبت بوده است. حتی مسئولان فدراسیون والیبال اذعان کردند جای چنین برنامه تخصصی در بین برنامه‌های ورزشی سیما خالی بوده است.
1+5  جمعه شب ها از ساعت 21 با حمید آرایش (مجری ) روی آنتن شبکه شما می‌رود .