رونق تولید ملی | جمعه، ۱ آذر ۱۳۹۸

روایت دکتر علی دارابی از استان کرمانشاه و جشنواره پویانمایی - صفحه نمایش محتوا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

روایت دکتر علی دارابی از استان کرمانشاه و جشنواره پویانمایی

دومین جشنواره پویانمایی و نخستین جشنواره عروسکی ملی تلویزیون ایران:

روایت دکتر علی دارابی از استان کرمانشاه و جشنواره پویانمایی
استان کرمانشاه سرزمین تنوع، تکثر، تعدد در حوزه های دینی، مذهبی، اقلیم، زبان، نژاد است.
دومین جشنواره پویانمایی و نخستین جشنواره عروسکی ملی تلویزیون ایران در نیمه اول تیر ماه ۹۸ به میزبانی کرمانشاه برگزار می شود.
مهندس بازوند استاندار گفت: "برگزاری جشنواره پویانمایی و تولیدات عروسکی توسط معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما در کرمانشاه موجب ایجاد رزومه فرهنگی- هنری برای استان شده است و بر این اساس "کنفرانس بین المللی اکوتوریسم روستایی در سال ۲۰۲۰ به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد.
وی گفت: برگزاری جشنواره پویانمایی به خصوص در مناطق زلزله زده با حضور گروههای برنامه ساز کودک و نوجوان موجب خواهد شد فضای شادی و نشاط در استان گسترش یابد و استان آماده برگزاری این رخداد بزرگ فرهنگی - هنری است. ۱۵ کمیته اجرایی که همه با احکام استاندار منصوب شده اند در حال برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای برگزاری جشنواره است.
در سفری که روز شنبه ۲۵ و یکشنبه ۲۶ خرداد به کرمانشاه داشتم و هشتادمین سفر استانی من بود. از مکان برگزاری جشنواره در افتتاحیه و اختتامیه، محل کمیسیون ها، کارگاه های آموزشی، محل برپایی نمایشگاه ... بازدید کردم. 
در جلسه ستاد اجرایی شورای مدیران و معاونان صدا و سیمای کرمانشاه مسئولان کمیته های مختلف گزارشی از کارها دادند. حفظ وحدت و همبستگی و انسجام درون سازمان، تلاش شبانه روزی برای برگزاری شایسته جشنواره، برگزاری هفته فرهنگی – هنری در استان از جمله نکات مهم مورد تاکید در این جلسه بود. 
مهندس افشین امیری مدیر کل و همکاران خوبم در صدا و سیمای کرمانشاه آماده برگزاری مطلوب جشنواره هستند. 

انتهای پیام/