اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | جمعه، ۲ تیر ۱۳۹۶

من و شما - صفحه نمایش محتوا

 

 

نام برنامه

من و شما

 برنامه " من وشما " از جمعه بعدازظهر با اجرای علی ضیا و از موزه آزادی تهران برروی آنتن شبکه تلویزیونی شما رفت. این ویژه برنامه با پرداختن به فضاهای هنر ، موسیقی ، ادبیات ، نمایش و مراکز فرهنگی تهران و مناطق دیدنی شهرهای کشور قصد دارد با نگاهی فرهنگی و هنری فضای شاد و مفرحی را برای مخاطبان خود فراهم می کند.

Loading the player...
سال تولید: اردیبهشت 1396
عوامل تولید:
در نخستین برنامه "من و شما " با آیتم های جدید و متنوعی در رسانه ملی همراه بود گزارشی از حال و هوای بهاری در شیراز ، کلیپ های تصویری از اجرای سرود و آهنگ آزادی توسط حامد زمانی ، و اجرای کلیپ تصویری " من تهرانم "  با صدای پرویز پرستویی برای بینندگان شبکه تلویزیونی شما پخش شد.
سیاوش خیرابی از بازیگران سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان میهمان اولین برنامه "من و شما " بود که با علی ضیا به گفتگو پرداخت.      
وی در این برنامه با بیان فعالیت های هنری خود در طول ۱۰ سال پر داخت و با اشاره به بازی خود در سریالها و فیلم های سینمایی گفت : اخیرا هم کار تئاتر راهم شروع کردم و اولین کار تئاترم را از اول خرداد ماه برروی صحنه می برم.
آیتم "آمپر" با گزارش هایی از آرمین تهرانی که نگاهی متفاوت به جاذبه های دیدنی مناطق بکر طبیعی و شهری استانهای کشور دارد که هرهفته دیدنی های یک استان کشورمان را به تصویر می کشد .
" آمپر" این جمعه برنامه " من و شما " به جاذبه های طبیعی و گردشگری جزیره کیش اختصاص داشت.                               در ادامه این برنامه پرویز پرستویی هنرمند پیشکسوت و متعهد کشورمان از طریق ارتباط زنده تلفنی میهمان برنامه شد و در گپ و گفتی با علی ضیا مجری برنامه ضمن تسلیت به بازماندگان حادثه معدن یورت آزادشهر گلستان و همچنین تبریک به دست اندرکاران برنامه جدید "من و شما " با تقدیر از معاونت امور استانها و مدیر شبکه شما به فعالیت هنری خود در عرصه موسیقی پرداخت و گفت: در خصوص کلیپ تصویری  " من تهرانم "   باید بگویم که همیشه نشان دادن تهران اصیل و حال و هوای سنت ها و فرهنگ ناب تهران جز دغدغه های من بوده که امیدوارم توانسته باشم اصالت مردمی تهران را دوباره زنده کنم و کار کوچکی را انجام داده باشم که امیدوارم مورد قبول مردم خوب کشورمان باشد. " بک استیج "  یک آیتم فوق العاده متنوع برنامه" من و شما "ست که به گزارش های پشت صحنه سریالها  ، فیلم ها، کنسرت ها، نمایشگاهها، و فعالیت های فرهنگی و هنری می پردازد که این هفته گزارشی از پشت صحنه کنسرت "محمد علیزاده " برای مخاطبان پخش شد." مجید مظفری " از بازیگران و از هنرمندان با تجربه سینما ، تئاتر و تلویزیون که به همراه دخترش " نیکی مظفری " از هنرمندان سینما و تئاتر در استودیوی برنامه من وشما شبکه تلویزیونی شما در موزه آزادی حاضر شده بودند در گفت و گویی صمیمانه با علی ضیا به فعالیت های هنری خود در عرصه سینما و تئاتر پرداختند همچنین " کیک تولد " نخستین برنامه من و شما در حضورمجید مظفری رونمایی شد.گفتنی است برنامه " من و شما"از این پس جمعه ها از ساعت ۱۴ بمدت ۱۲۰ دقیقه و به تهیه کنندگی هادی قندی ،  قصد دارد تا با انعکاس فعالیت های هنرمندان عرصه تلویزیون ، سینما ، تئاتر ، موسیقی، مردم ایران را با فضای فعالیت های هنری و فرهنگی کشور در پایتخت و دیگر مناطق کشور آشنا کند.