رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۸

"ناخونکِ" شبکه شما به موضوعات اجتماعی - صفحه نمایش محتوا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

"ناخونکِ" شبکه شما به موضوعات اجتماعی

طنز متفاوت شبکه شما با رویکرد جدید:

به گزارش روابط عمومی شبکه شما و به نقل از خبرگزاری  صبا، «ناخونک» با نگاهی طنز و با استفاده از آیتم های نمایشی کوتاه چند دقیقه ای تلاش دارد ضمن فرهنگسازی و نقد عادت های ناپسند شهروندی و اجتماعی فضایی شاد و مفرح را برای بیننده القا کند.

مجموعه «ناخونک »با زمان پیش بینی شده ۴۰ دقیقه ای و میانگین ۱۰ آیتم برای هر قسمت طراحی شده و دارای ویژگی هایی همچون ریتم تند با استفاده از وله ها و آرم استیشن است.

«ناخونک» بر موضوعاتی چون کانون خانواده اختلاف نسلها ، مشکلات شهروندی و آپارتمان نشینی، مشکلات بیمارستان ها، هزینه های درمان، فرهنگ کتابخوانی، توجه به اماکن عمومی، ورزش و سلامتی، تربیت فرزندان تمرکز دارد.

مجموعه «ناخونک» به تهیه کنندگی محمد صالحیان و کارگردانی و سرپرستی نویسندگان یزدان فتوحی و با همراهی شهرام خلج به عنوان طراح گریم تولید شده است.

مریم امیرجلالی، عزت اله مهرآوران، حسین رفیعی، شهاب عباسی، ابراهیم شفیعی، یزدان فتوحی، مهرناز افلاکیان، آرش میراحمدی، نادر داهیم، ژاکلین آوازه، میرحامد تهرانی، مرتضی رستمی، محمدرضا خسروی، مهران ضیغمی و از جمله بازیگران «ناخونک» هستند.

این مجموعه ۹۰ قسمتی که کاری مشترك از شرکت صوتی و تصویری سروش و معاونت امور استان ها است از روز شنبه ٥ مرداد ٩٨ هر شب ساعت ٢٣ و تكرار آن روز بعد ساعت ١٤ از شبكه شما پخش  می شود .

 

انتهای پیام/