اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | چهارشنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
تلویزیون

هدهد 20

 

ویژه برنامه بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی وتلویزیونی مراکز استان‌ها با عنوان هدهد۲۰ با اجرای محمودگبرلو از چهارم شهریور از شبکه شما روی آنتن می‌رود.

نیلوفرانه

شنبه تا چهارشنبه  ساعت‌  19:00 تکرار 11:30

نیلوفرانه را شنبه تا چهارشنبه از شبکه شما ساعت 19:00 دنبال کنید تکرار ساعت 11:30

من و شما

جمعه ها  ساعت‌  14:00

من وشما " هر جمعه بعدازظهرساعت 14 و از موزه آزادی تهران برروی آنتن شبکه تلویزیونی شما می رود.

  • ویژه برنامه مناسبتی
  • فيلم سريال تله فيلم
  • زن و خانواده
  • انيميشن كودك و نوجوان
  • فرهنگی و تاريخی
  • دین و معارف اسلامی
ویژه برنامه بیستمین جشنواره تولیدات...

هدهد 20

کنداکتور تصویری
نیلوفرانه را شنبه تا چهارشنبه از شبکه...

نیلوفرانه

کنداکتور تصویری
کوچهٔ اقاقیا مجموعه‌ای کمدی ساخته رضا...

سریال کوچه اقاقیا

ورزش طنز سرگرمي
من وشما " هر جمعه بعدازظهرساعت 14 و از...

من و شما

کنداکتور تصویری
کوچهٔ اقاقیا مجموعه‌ای کمدی ساخته رضا...

سریال کوچه اقاقیا

ورزش طنز سرگرمي
نیلوفرانه را شنبه تا چهارشنبه از شبکه...

نیلوفرانه

کنداکتور تصویری
سلام، خلق الله هفته‌نامه تصویری...

مجله فرهنگی صد در صد

علمی فرهنگی و تاریخی
برنامه تلویزیونی «سروستان» با رویکرد...

سروستان

علمی فرهنگی و تاریخی
سلام، خلق الله هفته‌نامه تصویری...

مجله فرهنگی صد در صد

علمی فرهنگی و تاریخی

نیلوفرانه را شنبه تا چهارشنبه از شبکه...

نیلوفرانه

کنداکتور تصویری
سلام، خلق الله هفته‌نامه تصویری...

مجله فرهنگی صد در صد

علمی فرهنگی و تاریخی
برنامه تلویزیونی «سروستان» با رویکرد...

سروستان

علمی فرهنگی و تاریخی
زمانبندی پخش برنامه‌های امروز
  • 23:00

    سریال پایتخت سه شنبه 65 دقیقه

  • 00:05

    هنوز آواز می آید 25 دقیقه

  • 00:30

    ترانه باران 60 دقیقه

  • 01:30

    علمی فرهنگی 30 دقیقه

  • 02:00

    شادمانه 30 دقیقه

  • 02:30

    سریال گذر از رنجها 45 دقیقه

  • 03:15

    اقدام وعمل 30 دقیقه

  • 03:45

    شهران 15 دقیقه

  • 04:00

    جمع خوانی قرآن کریم 60 دقیقه

  • 05:00

    اذان صبح 20 دقیقه

  • 05:20

    گفته ها و ناگفته های شیراز 30 دقیقه

  • 05:50

    اقلیم ایران 15 دقیقه

  • 06:05

    مستند فرهنگی و اجتماعی 30 دقیقه

  • 06:35

    قاصدک 25 دقیقه

  • 07:00

    ترنم صبحگاهی 15 دقیقه

  • 07:15

    مستند روستا 25 دقیقه

  • 07:40

    میان برنامه 10 دقیقه

  • 07:50

    اذن مغرب 10 دقیقه

  • 08:00

    شادمانه 30 دقیقه

  • 08:30

    مستند برگزیده 30 دقیقه

  • 09:00

    سفرنامه نادر خسرو 10 دقیقه

  • 09:10

    اقدام وعمل 20 دقیقه

  • 09:30

    پزشک شما 60 دقیقه

  • 10:30

    ایران ما 60 دقیقه

  • 11:30

    پایتخت 3 50 دقیقه

  • 12:20

    بهار ایرانی 10 دقیقه

  • 12:30

    ترنه باران 30 دقیقه

  • 13:00

    اذان ظهر 15 دقیقه

  • 13:15

    اقلیم ایران 15 دقیقه

  • 13:30

    موج 30 دقیقه

  • 14:00

    چمدون 60 دقیقه

  • 15:00

    ترانه باران 60 دقیقه

  • 16:00

    سریال چک برگشتی 60 دقیقه

  • 17:00

    شادمانه 30 دقیقه

  • 17:30

    قاصدک 30 دقیقه

  • 18:00

    میان برنامه 60 دقیقه

  • 19:00

    گذرازرنجها 60 دقیقه

  • 20:00

    ترانه باران 120 دقیقه

  • 22:00

    چمدون 30 دقیقه

  • 22:30

    مستند برگزیده