جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

اجرای ویژه برنامه‌های دهه بصیرت با محوریت مردم در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اجرای ویژه برنامه‌های دهه بصیرت با محوریت مردم در قم


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم از اجرای ویژه برنامه‌های دهه بصیرت با محوریت مردم در استان قم خبر داد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم؛

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم از اجرای ویژه برنامه‌های دهه بصیرت با محوریت مردم در استان قم خبر داد.

نصرت‌الله لطفی در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم که به منظور گرامیداشت دهه بصیرت ظهر امروز در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه سراسر کشور برگزار شد، در ارتباط با برنامه‌های دهه بصیرت اظهار کرد: امسال باید پر شورتر از گذشته مردم قم در این دهه سردمداران فتنه 88 را محکوم کنند.

وی با بیان اینکه انتخاب 9 الی 19 دی در تقویم ایران اسلامی به عنوان دهه بصیرت اقدام شایسته‌ای بوده است مطرح کرد: ‌ارزش‌هایی که انقلاب به وجود آورده است نباید از میان مردم برود و هدف اصلی فتنه در حقیقت از بین بردن ارزش‌های دینی و انقلابی بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به وقایع فتنه 88 اظهار کرد: مستکبران خارجی فتنه 88 را ایجاد و گمراهان داخلی آن را هدایت کردند.

وی از دیدار مردم قم با رهبر انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: مردم در این دیدارها با آرمان‌های ولی فقیه تجدید بیعت می‌کنند و برای تحقق بخشیدن به اهداف مورد نظر رهبر انقلاب اسلامی روحیه تازه‌ای می‌گیرند.

لطفی با بیان اینکه حوزه‌های علمیه در قیام 19 دی نقش موثری داشتند، ابراز کرد: اگر نمایش بصیرت مردم ایران در برابر تهاجم دشمن به فراموشی سپرده شود خیانت به انقلاب اسلامی خواهد بود.

وی بر مشارکت دستگاه‌ها و نهادهای استانی برای گرامیداشت دهه بصیرت تاکید کرد و ادامه داد:‌ نخستین مراسم دهه بصیرت همزمان با صبح روز 9 دی در مدرسه فیضیه برگزار خواهد شد.

لطفی با اشاره به ظرفیت‌های حرم مطهر حضرت معصومه(ص) و مسجد مقدس جمکران تصریح کرد: حضور زائران در این دو مکان متبرک فرصت مناسبی است که نباید نسبت به آن غافل شویم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم خاطرنشان کرد: اصل 9 دی به بدنه مردمی کشور مبتنی بوده است و برگزاری جلسه امروز مقدمه‌ای برای برنامه‌ریزی‌های استانی در راستای بصیرت‌افزایی عمومی است.

وی از حضور اقشار مختلف مردم قم در دیدار با رهبر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: در این دیدار استثنایی برای قشری قائل نشده‌ایم اما با توجه به تقاضای بالای مردم قم نمایندگانی از اقشار مختلف در این دیدار حضور پیدا خواهند کرد.

لطفی به برخی از برنامه‌های کشوری برای گرامیداشت دهه بصیرت اشاره کرد و یادآور شد: مردم باید در این زمینه همکاری مناسبی با دستگاه‌های دولتی داشته باشند.

وی در پایان با بیان اینکه دهه بصیرت الگویی برای نسل‌های آینده انقلاب اسلامی خواهد بود گفت: این دهه برکت‌های بسیاری برای مردم ایران داشته است به همین علت باید با استفاده از همه ظرفیت‌ها آن را به بهترین صورت گرامی داریم.

آدرس کوتاه :