جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

اجرای 410 هزار مراسم همزمان با دهه کرامت در کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اجرای 410 هزار مراسم همزمان با دهه کرامت در کشور


رئیس شورای هماهنگی جشن‌های مردمی دهه کرامت گفت: برای ایام دهه کرامت برگزاری 410 هزار مراسم در داخل و خارج کشور پیش بینی شده است.

رئیس شورای هماهنگی جشن های مردمی دهه کرامت خبر داد

حجت الاسلام والمسلمین حمیدرضا ارباب سلیمانی ظهر امروز در دیدار اعضای شورای هماهنگی جشن‌های مردمی دهه کرامت با تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) که در سالن محراب حرم برگزار شد، با بیان اینکه 34 دستگاه و نهاد در این ستاد عضویت دارند، اظهار کرد: همه ظرفیت‌ها به کار گرفته شده است تا برنامه‌های دهه کرامت در بالاترین سطح خود برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه این شورا به دنبال تکریم، ترویج و تحکیم مبانی مکتب اهل بیت(ع) است، گفت: برای رسیدن به کمال در جامعه اسلامی باید معارف ناب اسلامی و آموزه‌های مکتب اهل بیت مورد توجه قرار گیرد.

رئیس شورای هماهنگی جشن‌های مردمی دهه کرامت با اشاره به اینکه برگزاری آیین‌ها و مراسم‌های دهه کرامت در 22 هزار کانون فرهنگی و هنری مساجد برنامه ریزی شده است گفت: مراسم‌های ویژه دهه کرامت در 40 هزار پایگاه بسیج، 80 هزار مسجد، 8 هزار امامزاده و صدها مدرسه و مرکز علمی برگزار خواهد شد.

وی از پیش بینی برگزاری جشن‌های دهه کرامت در کشورهای مختلف خبر داد و یادآور شد: در سال جاری جشن‌های ویژه این ایام در 77 کشور برگزار می‌شود.

ارباب سلیمانی خاطرنشان کرد: در دهه کرامت 410 هزار مراسم در داخل و خارج کشور و با مشارکت نهادها، دستگاه‌ها و مردم برگزار خواهد شد. / فارس

آدرس کوتاه :