جهش تولید | دوشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

آخرین دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه بین‌المللی المصطفی(ص) در قم رونمایی شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آخرین دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه بین‌المللی المصطفی(ص) در قم رونمایی شد


مراسم رونمایی از جدیدترین محصولات و دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه بین‌المللی المصطفی(ص) با حضور مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در قم برگزار شد.

با حضور مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور

نمایشگاه جدیدترین محصولات و دستاوردهای پژوهشی پژوهشگاه بین‌المللی المصطفی(ص) که شامل غرفه‌های موسسه آموزش عالی علوم انسانی، دانشگاه مجازی المصطفی(ص) و پژوهشگاه بین‌المللی المصطفی(ص) است در حسینیه قدس مجتمع امین برگزار شد.

در این مراسم آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور به همراه طلاب و مسئولان جامعه المصطفی(ص) از این نمایشگاه دیدن کردند.

در این نمایشگاه جدیدترین دستاوردهای پژوهشی، تألیفات و تحقیقات دانش پژویان و نیز جدیدترین کتب درسی تألیف شده و لوح‌های فشرده آموزش آفلاین دروس در معرض نمایش گذاشته شده است.

معاون پژوهشی دانشگاه مجازی المصطفی(ص) با اشاره به بیش از یک دهه تجربه دانشگاه مجازی در آموزش الکترونیکی علوم و معارف اسلامی اظهار داشت: رشته‌ها و دوره‌های تحصیلی متنوع در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و دوره‌های کوتاه‌مدت به زبان‌های زنده دنیا و بدون محدودیت زمانی، جغرافیایی، جنسیت و مذهب ارائه می‌شود.

عابدین سیاحت با بیان اینکه بخش مجازی المصطفی(ص) جز معدود دانشگاه‌های دنیا است که محتوای رشته‌های درسی خود را به چندین زبان ارائه می‌دهد، تصریح کرد: محدودیت زبانی یکی از عوامل مهم و مؤثر در دانشگاه‌هاست که دانشگاه مجازی المصطفی(ص) این مشکل را برطرف کرده است. ‌همچنین تولید محتوای درسی به‌گونه‌ای است که درشان مخاطبان سخت‌کوش باشد.تسنیم

آدرس کوتاه :