جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

انعکاس پژوهش‌های دانشگاهی در رسانه استانی - روابط عمومی

 

 


انعکاس پژوهش‌های دانشگاهی در رسانه استانی


در دیدار رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران با مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم بر انعکاس بیشتر برنامه‌های آموزش و پژوهش محور این دانشگاه تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، دکتر علیرضا محمد رضایی رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران به همراه معاونین طی نشستی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم بر ضرورت پوشش رسانه‌ای برنامه‌های آموزشی و پژوهشی این پردیس تاکید کردند.

در این دیدار دکتر محمد رضایی با اشاره به نزدیکی پنجاهمین سالگرد تاسیس پردیس فارابی دانشگاه تهران در قم تاکید کرد: فعالیت‌ها و برنامه‌های آموزش و پژوهش‌محور این پردیس به عنوان قطب آموزشی ـ دانشگاهی قم با رده بالای علمی در رسانه استانی معرفی شود.

وی در ادامه با تاکید بر ظرفیت علمی و محتوایی پردیس فارابی آمادگی این مجموعه را برای طراحی و تولید برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی با محوریت دانشگاه و دانشجو با همکاری صدا و سیمای مرکز قم اعلام کرد.

حجت الاسلام لطفی نیاسر مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم نیز در این دیدار از طرح تولید برنامه‌های دانشجویی حمایت کرد و خواستار اجرایی شدن این طرح با حمایت هر دو نهاد شد.

پردیس فارابی دانشگاه تهران از سال 1349 هجری شمسی به عنوان  اولین واحد دانشگاهی قم و با نام مدرسه عالی امور اداری و قضایی قم  تاسیس شد و هم اکنون دارای 4 دانشکده حقوق، مدیریت و حسابداری، مهندسی و الهیات است که در آن بیش از پنج هزار دانشجو در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می‌کنند.

 

آدرس کوتاه :