سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۱ مرداد ۱۴۰۰

ایثار برای خدمت به جانبازان و معلولین - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ایثار برای خدمت به جانبازان و معلولین


مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولین ایثار استان قم از تلاش برای خدمت به جانبازان و معلولین و کسب دومین قهرمانی تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم در لیگ برتر کشور خبر داد.

مدیرعامل باشگاه ایثار استان قم خبر داد:

علی خوشرفتار اظهار کرد: ما امسال هم تیم خوبی داریم و بعد از سپری کردن دیدارهای مقدماتی که در چهار مرحله و با انجام 12 مسابقه برای تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم همراه بود، برای حضور در پلی‌آف آماده می‌شویم.

وی ادامه داد: تیم ما امسال نیز شایستگی و توانمندی بالایی برای کسب عنوان قهرمانی دارد ولی امیدوارم از نظر مالی با مشکلی مواجه نشویم و بتوانیم هچون دوره قبل یک عنوان ارزشمند را برای ورزش قم در پایان لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کسب کنیم.

ایثار ماهان‌تندیس قم چهار سال متوالی در کورس قهرمانی قرار دارد

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولین ایثار استان قم با تقدیر از بخش‌هایی که به حمایت از این تیم می‌پردازند، عنوان کرد: نتیجه این حمایت‌ها این است که تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم چهار سال متوالی در کورس قهرمانی قرار دارد.

وی یاد آور شد: خوشبختانه مزد تلاش‌های کادر فنی و بازیکنان خود و حمایت‌های دلگرم‌کننده حامیان این تیم را با کسب عنوان نخست و مقام قهرمانی مسابقات لیگ برتر سال 1393 بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور را با اقتدار به دست آوردیم.

خوشرفتار این موفقیت را نتیجه زحمات مدیریت و تمامی اعضای تیم و باشگاه ایثار قم عنوان کرد و افزود: ما به عشق خدمت به عزیزان جانباز و معلول گام برداشتیم و یقینا تا جایی که امکان داشته باشد در آینده نیز به این فعالیت در بخش‌های همگانی و قهرمانی ادامه می‌دهیم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولین ایثار استان قم افزود: عزیزان جانباز حق زیادی بر گردن ما و این کشور دارند، ضمن اینکه با جذب عزیزان معلول به محیط سالم و پاک ورزش، بسیاری از مشکلات و نیازهای آنها از جمله اشتغال، بهداشت، مسکن و ازدواج آنها برطرف می‌شود.

خدمت به معلولین و جانبازان برای جلوگیری از مشکلات روحی و روانی

وی تاکید کرد: حمایت‌هایی که از باشگاه ایثار قم می‌شود مطمئنا نفع آن به جامعه باز خواهد گشت زیرا ما به دنبال منافع نیستیم و هدف‌مان صرفا خدمت به عزیزان معلول و جانباز است تا مبادا این عزیزان از محیط جامعه دور شده و گرفتار مشکلات روحی و روانی شوند.

خوشرفتار با تقدیر از اداره کل بهزیستی استان قم به واسطه حمایت از برنامه‌های این باشگاه، عنوان کرد: از مدیر کل بهزیستی قم که همواره با پشتیبانی‌های بی‌دریغ خویش حامی باشگاه فرهنگی ورزشی ایثار هستند بی‌نهایت قدردانی می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بدون تردید حمایت‌های مجموعه اداره کل بهزیستی استان قم زمینه کار و تلاش بیشتر برای توجه به عزیزان جانباز و معلول را افزایش می‌دهد و هم در عرصه قهرمانی و هم در حوزه ورزش همگانی برای این قشر بیشتر کار و تلاش خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولین ایثار استان قم افزود: این باشگاه با هدف خدمت به جانبازان گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و همچنین معلولین عزیز فعالیت می‌کند و امیدوار است که با تداوم این دلگرمی ها و حمایت های عزیزان خدوم در اداره کل بهزیستی قم همچنان در این مسیر، رو به پیشرفت گام بردارد.

وی اظهار کرد: اختصاص امکاناتی همچون سالن شهدای بهزیستی قم به باشگاه ایثار و حمایت‌های مادی و معنوی اداره کل بهزیستی زمینه‌ساز نخستین قهرمانی ایثار ماهان‌تندیس قم در لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور شد و امیدوارم این حمایت‌های دلسوزانه اداره کل بهزیستی را با موفقیت‌ در میادین آتی نیز جبران کنیم.

آدرس کوتاه :