جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

ایثار ماهان‌تندیس قم برای صعود آماده است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ایثار ماهان‌تندیس قم برای صعود آماده است


سرپرست بسکتبال با ویلچر تیم ایثار ماهان تندیس(ب) قم از آمادگی این تیم برای حضور پرقدرت در لیگ کشور و کسب مجوز صعود به مسابقات دسته اول بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های ایران خبر داد.

سرپرست تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم:

 

رضا خلجی امروز در قم، اظهار کرد: اردوی نهایی تیم بسکتبال با ویلچر(ب) ایثار ماهان‌تندیس قم برای حضور در فصل جدید مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور از این هفته آغاز شده و از روز پنجشنبه نیز این تیم به مصاف حریفان خواهد رفت.

وی ادامه داد: امسال بازیکنان بسیار خوبی در تیم(ب) ایثار ماهان‌تندیس قم حضور دارند و همگی مصمم و همدل شده‌اند تا با انجام بازی‌های خوب و کسب امتیازات لازم بتوانیم نخستین مرحله رقابت‌های فصل جدید لیگ دسته دوم بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

خلجی‌ بیان کرد: بازیکنانی با تجربه‌ای مانند نوروزعلی امام‌دوست که سابقه حضور در تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان را دارد، امسال به تیم ما پیوسته‌اند، ضمن اینکه بازیکنان بومی مانند محمد محمدنژاد عضو تیم ملی ایران، علی کارچانی، اسماعیل ابوطالبی، مسعود صابری و محمدحسین بنازادگان و چند بازیکن جوان و با انگیزه دیگر از استعدادهای بسکتبال با ویلچر نیز برای تیم ایثار ماهان‌تندیس قم در لیگ امسال بازی می‌کنند.

سرپرست تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم افزود: هدف ما از حضور در بازی‌های فصل جدید لیگ دسته دوم بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور این است که هم ظرفیت و توانمندی بالای بسکتبالیست‌های معلول در قم را به نمایش بگذاریم و نیز اینکه قدرت خود را در راه صعود به دسته بالاتر نشان بدهیم.

وی با بیان اینکه عباس خاکی و حامی خراسانی اعضای کادر فنی تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس (ب) قم هستند، عنوان کرد: این دو مربی هدایت تیم لیگ برتری ایثار ماهان تندیس(الف) قم را بر عهده دارند و بدون تردید با تجارب و تدابیر آنها و بازی‌های خوبی که هر یک از اعضای تیم انجام می‌دهند در لیگ امسال موفق خواهیم بود.

خلجی تصریح کرد: باشگاه ایثار قم با مدیریت بسیار خوبی که در راس آن علی خوشرفتار و یحیی ابطحی حضور دارند در لیگ‌های برتر و دسته دوم بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور به صورت همزمان تیم‌داری می‌کند و به لطف خدا هر دو تیم با سازماندهی خوب و حمایت همه جانبه مدیریت باشگاه در لیگ حضور پیدا کرده‌اند و هیچ‌گونه کمی و کاستی ندارند و به امید خدا پاسخ اعتماد مدیران باشگاه را نیز با کسب نتایج خوب خود خواهند داد.

وی با بیان اینکه تیم(ب) ایثار ماهان‌تندیس قم در گروه نخست مقدماتی فصل جدید لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور با تیم‌های بم و البرز همگروه شده، بیان کرد: ما روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری یعنی پنجم و ششم آذر ماه در سالن شهدای بهزیستی قم با رقبای خود بازی داریم و از هر نظر برای موفقیت در این بازی‌ها و دیگر رقابت‌های این فصل لیگ بسکتبال با ویلچر کشور آماده‌ایم. / فارس

آدرس کوتاه :