جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

بازیکن مشهدی بسکتبال با ویلچر به ایثار قم پیوست - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازیکن مشهدی بسکتبال با ویلچر به ایثار قم پیوست


تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم برای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور بازیکن سابق خود را بار دیگر به خدمت گرفت.

برای حضور در فصل جدید لیگ برتر

بازیکنی که در فصل 1392 لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور عضو تیم ایثار قم بود و با این تیم به مقام دوم و عنوان نایب قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر دست یافت علی قربانی است که بار دیگر به این تیم بازگشته است.

قربانی بازیکن مشهدی بسکتبال با ویلچر کشور است که چندین سال سابقه حضور در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی بسکتبال با ویلچر کشور را دارد و برای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر این رشته یکی از مهره‌های جدید تیم ایثار قم خواهد بود.

این در حالی است که تیم ایثار قم برای حضوری پرقدرت در فصل جدید مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولین باشگاه‌های کشور به غیر از علی قربانی، مهره‌های دیگری نظیر علی‌اکبر ابراهیمی و موسی قضیبی را جذب کرده است.

تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم برای رقابت‌های امسال لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور علاوه بر جذب چند بازیکن جدید، قرارداد تعداد زیادی از بازیکنان فصل گذشته خود را نیز تمدید کرده و در واقع به جای سه بازیکنی که از این تیم رفته‌اند سه مهره جدید آورده است.

تیم ایثار قم با جذب بازیکنان جدید و تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی سال گذشته، از نظر میانگین سنی جوان‌تر و از نظر قدرت تیمی در مقایسه با فصل گذشته شرایط خوبی پیدا کرده تا بعد از دو نایب قهرمانی و یک قهرمانی لیگ برتر به دنبال موفقیتی دیگر باشد.

سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم در لیگ جدید همچون فصل گذشته عباس خاکی خواهد بود و این مربی بعد از قهرمانی در لیگ 93، با تلاش بازیکنان و کادر فنی در فصل جدید مسابقات لیگ برتر نیز برای کسب مقامی مناسب و در خور شأن این تیم تلاش خواهد کرد.

این تیم در سال‌های اخیر لیگ‌ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور به عنوان تنها نماینده استان قم در این سطح از رقابت‌ها حضور داشته و برای حضور قوی‌تر در لیگ برتر تمرینات خود را آغاز کرده و در سالن‌های شهید رضائیان و بهزیستی قم تمرین می‌کند.

تمرینات آماده‌سازی تیم ایثار قم برای حضوری پرقدرت در فصل جدید مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولین باشگاه‌های کشور در حالی برگزار می‌شود که این تیم در مرحله گروهی رقابت‌های لیگ جدید حریفان خود را شناخته است و یکی از مراحل بازی‌های مقدماتی را نیز میزبانی می‌کند.

تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم دی ماه سال گذشته میزبان دیدارهای مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور بود و در جدال با تیم‌های هیئت زنجان، پیام مخابرات اصفهان و شهرداری آمل با کسب پنج امتیاز و در شرایطی که از نظر امتیازی با نماینده اصفهان شرایط برابری داشت به دلیل کسب برتری در بازی رو در رو، سرانجام جایگاه نخست و مقام قهرمانی را از آن خود کرد./ فارس

آدرس کوتاه :