جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

بازی‌های پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال با ویلچر در قم برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازی‌های پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال با ویلچر در قم برگزار می‌شود


مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم از برگزاری دیدارهای رفت و برگشت پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال با ویلچر در قم خبر داد.

با توافق مسئولان دو تیم ایثار ماهان‌تندیس قم و هیئت زنجان

یحیی ابطحی امروز در قم، اظهار کرد: بازی‌های فصل جاری لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌‌های کشور بعد از پایان دیدارهای مراحل چهارگانه مقدماتی اکنون به مرحله حذفی یا پلی‌آف رسیده و تیم‌ها برای صعود به مرحله نهایی باید با یکدیگر رقابت کنند.

وی ادامه داد: بازی‌های مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور به شکل رفت و برگشت به انجام می‌رسد و در صورتی که یک تیم هر دو بازی را به سود خود تمام کند مستقیما به مرحله نهایی می‌رود اما در صورتی که هر یک از تیم‌ها یک بازی را ببرند کار برای تعیین تیم برتر به مسابقه سوم کشیده می‌شود.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم افزود: بازی‌های دور رفت از مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور توسط انجمن بسکتبال با ویلچر فدراسیون جانبازان و معلولین برای روزهای نهم و شانزدهم بهمن ماه برنامه‌ریزی شده است.

وی ابراز کرد: روز نهم بهمن ماه طبق برنامه ایثار ماهان‌تندیس قم باید به مصاف هیئت زنجان برود و شهرداری آمل برابر تیم آلومینیوم المهدی هرمزگان قرار بگیرد، ضمن اینکه شانزدهم بهمن ماه نیز دو مسابقه بین شهرداری تبریز با حفاری خوزستان و پیام مخابرات اصفهان با شهرداری اراک برگزار می‌شود.

ابطحی بیان کرد: بازی‌های برگشت این مرحله نیز برای روزهای بیست و سوم و سی‌ام بهمن برنامه‌ریزی شده و در صورتی که هر یک از این مسابقات به بازی سوم نیاز داشته باشد، مسابقه سوم یک روز بعد از بازی برگشت به انجام خواهد رسید.

وی در ادامه به دیدار ایثار ماهان‌تندیس قم با هیئت زنجان اشاره و بیان کرد: قرار بود ما نهم بهمن به زنجان برویم و بیست و سوم بهمن نیز میزبان تیم هیئت زنجان باشیم اما با توافقی که با مدیریت این تیم انجام شد، هر دو تیم در دو نوبت صبح و عصر روز بیست و سوم بهمن ماه دیدارهای رفت و برگشت را در قم انجام می‌دهند و چنانچه نیاز به بازی سوم شد روز بیست و چهارم بهمن بازی سوم به انجام می‌رسد.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم ابراز کرد: در پایان دیدارهای مرحله پلی‌آف، مجموعا چهار تیم به مرحله نهایی می‌روند و با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی انجمن بسکتبال با ویلچر فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، مرحله نهایی نیمه دوم اسفند ماه برگزار می‌شود.

وی در پایان اظهار کرد: در دوره قبلی این رقابت‌ها تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم با مدیریت صحیح خود و همچنین حمایت و پشتیبانی مجتمع تفریحی توریستی ماهان‌تندیس قم بالاتر از سایر رقبا عنوان قهرمانی لیگ برتر را به خود اختصاص داد و در این دوره نیز به دنبال تکرار قهرمانی خود است. / فارس

آدرس کوتاه :