جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

برخی‌ دنبال تضعیف ولایت فقیه هستند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برخی‌ دنبال تضعیف ولایت فقیه هستند


امام جمعه موقت تهران گفت: برخی‌ افراد با آهنگی حرکت می‌کنند که هدفشان تضعیف ولایت فقیه و ستون انقلاب است.

حجت‌الاسلام صدیقی:

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی ، در مراسم نوزدهمین سالگرد ارتحال آیت‌الله بهاء‌الدینی که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با تأکید بر اینکه پرچم ولایت، ستون انقلاب و امنیت و عزت اسلام است، اظهار داشت: در حادثه تلخ منا که داغی بر دل‌ها گذاشته‌اند و خیلی‌ها را بدون آبرسانی و معالجه، رها کردند تا کشته شوند، نماینده دولت و یکی از وزرای مهم به عربستان رفت ولی آل سعود آنها را تحویل نگرفتند اما پس از سخنرانی ولایت فقیه، فورا عقب نشینی کردند و وزیر کشورمان را دعوت کردند و جنازه‌های حاجیان را تحویل دادند.

وی با بیان اینکه نباید هدف و خون شهدا فراموش شود، ادامه داد: خدا را خوش می‌آید که همه تماشا کنیم و عده‌ای با همدیگر مقابله کنند؟ برخی‌ها با آهنگی حرکت می‌کنند که هدفشان تضعیف ستون انقلاب است.

امام جمعه موقت تهران در مورد دیدگاه آیت‌الله بهاء الدینی پیرامون انتخابات نیز اظهار داشت: آیت‌الله بهاء الدینی تأکید داشتند که مردم را به شرکت در انتخابات تشویق کنید که پای صندوق‌های رأی بروند ولی مواظب باشید که به کسانی رأی دهند که از آیت‌الله خامنه‌ای حمایت کنند.

به گفته حجت‌الاسلام صدیقی، هر انسان متدین و روشن ضمیر حرف آیت‌الله بهاء الدینی را تأیید و عمل می‌کند.

وی با بیان اینکه تقوا و زیر پرچم خلیفه خدابودن، منبع نور است، اظهار داشت: شیطان ۶ هزار سال سابقه گناه نداشت اما خدا با ولایت و خلافت، او را امتحان کرد.

عضو شورای حوزه علمیه استان تهران گفت: خیلی از ما این حالت را داریم و حاضر نیستیم در برابر ولایت و خلافت سر خم کنیم و هر کسی برای خودش پرچمدار است.

حجت‌الاسلام صدیقی، آرامش را یکی از ویژگی‌های آیت‌الله بهاء الدینی برشمرد و تأکید کرد: انسان علم، شهرت، پول و مال را برای این می‌خواهد که آرام شود. آیت‌الله بهاء الدینی خیلی آرامش داشت و در اوج موشک باران و گرفتاری‌ها رفتار و حالات وی تغییر نمی‌کرد و هیچ وقت تزلزل و اضطراب نداشت.

وی در مورد کرامت آیت‌الله بهاء الدینی نیز گفت: آیت‌الله بهاء‌الدینی صاحب کرامت بود و هم اسرار را می‌گفتند./مهر

آدرس کوتاه :