جهش تولید | جمعه، ۲۰ تیر ۱۳۹۹

برگزاری دوره شیوه‌های دعوت به نماز‌ ویژه مدیران مدارس عشایری - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برگزاری دوره شیوه‌های دعوت به نماز‌ ویژه مدیران مدارس عشایری


معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی نماز از برگزاری دوره‌ شیوه‌های دعوت به نماز ویژه مدیران مدارس عشایری طی پانزدهم و شانزدهم دی‌ماه امسال در خمین خبر داد.

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی نماز خبر داد:

حجت‌الاسلام اسماعیل ولی‌خانی با اشاره به برگزاری دوره‌های مختلف در مرکز تخصصی نماز اظهار کرد: دوره تخصصی امامان جماعات مدارس کشور در خمین با همکاری آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز برگزار شده که مباحث آن پیرامون مهارت‌های سخنرانی کوتاه بود.

وی خاطرنشان کرد: این دوره ویژه 300 نفر از ائمه جماعات در استان‌هایی مانند اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، چهار محال و بختیاری، تهران، ‌البرز، قم، ‌مرکزی، کرمانشاه، زنجان و.... برگزار شده است.

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی نماز خاطرنشان کرد: بایسته‌های امام جماعت، اصول مشاوره، شیوه‌های دعوت به نماز و‌ شیوه‌ها و مهارت‌های بیان احکام دانش‌آموزی از موضوعات دیگر دوره تخصصی امامان جماعات مدارس کشور است.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌ای ویژه مدیران مدارس عشایری در خمین گفت: این دوره که با همکاری وزارت آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز برگزار می‌شود و اساتید آن در زمینه شیوه‌های دعوت به نماز و نقش مدیران در ترویج فرهنگ نماز در جامعه به بیان مباحثی برای مدیران مدارس عشایری می‌پردازند، 15 و 16 دی امسال برگزار می‌شود.

ولی‌ خاطرنشان کرد: طرح سلامت معنوی در استان‌های سیستان و بلوچستان، زنجان، یزد، چهار محال و بختیاری، اردبیل، تبریز، مازندران، ایلام، گلستان، البرز و خوزستان برگزار شده که هدف از این طرح آموزش احکام بیماران به پرستاران و بهیاران بوده است.

وی عنوان کرد: امسال این طرح در 62 بیمارستان برگزار شده و تصمیم داریم سال آینده این طرح توسعه پیدا کند.

مدیر مرکز تخصصی نماز با اشاره به برگزاری اجلاس ستاد اقامه نماز در استان قزوین همزمان با هفته اول بهمن گفت: به همین منظور نشست‌هایی برای اولیا و مربیان مدارس با همکاری ستاد اقامه نماز استان قزوین و اداره‌کل آموزش و پرورش استان قزوین برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: چهار نفر از کارشناسان مرکز تخصصی نماز در استان قزوین به مدت سه روز حضور پیدا می‌کنند و هر روز سه نشست برای اولیا و مربیان برگزار می‌شود.

 

آدرس کوتاه :