جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

بسکتبالیست‌های قم به صدرنشین لیگ باختند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بسکتبالیست‌های قم به صدرنشین لیگ باختند


بسکتبالیست‌های قم در نخستین بازی خود از دور برگشت رقابت‌ مدعیان صعود به لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور مغلوب صدرنشین لیگ شدند.

هفته یازدهم جدال مدعیان صعود به لیگ برتر:

تیم هیئت بسکتبال قم دیدارهای دور برگشت فصل جاری رقابت‌ مدعیان راه‌یابی به مسابقات لیگ برتر بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور را با شکست آغاز کرد، شکستی که برابر صدرنشین بازی‌ها رقم خورد تا نماینده قم نخستین باخت خانگی این فصل را نیز پذیرا شود.

دیدارهای مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور در حالی هفته دوم از نیم‌فصل دوم خود را پشت سر گذاشت که بسکتبالیست‌های قم به دلیل برخورد با قرعه استراحت در هفته نخست بازی‌ها، در هفته دوم نخستین مسابقه خود را انجام دادند.

بسکتبالیست‌های قم در نخستین هفته رقابت‌ها با قرعه استراحت رو‌به‌رو شدند و در هفته دوم عصر امروز در قم به مصاف تیم کاله مازندران رفتند و در جدال با این تیم در نهایت با اختلاف هفت امتیاز نتیجه را واگذار کردند اما عملکرد آنها در این دیدار امیدوارکننده بود.

بازی‌های لیگ دسته اول بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور در حالی هفته دوم خود را پشت سر گذاشت که بسکتبالیست‌های قم پنجمین بازی خانگی خود را برابر تیم کاله مازندران انجام دادند و با انگیزه شکست این تیم و انتقام باخت نیم‌فصل نخست به میدان رفتند اما در مجموع موفق نبودند.

در این دیدار زیبا، جذاب و تماشایی که در سالن مملو از تماشاگر شهید محمود رضائیان قم به انجام رسید و تمام لحظات آن با بازی تاکتیکی دو تیم و نمایش دیدنی بازیکنان در وارد کردن توپ به سبد تیم مقابل همراه بود، این مازندرانی‌ها بودند که با اختلاف هفت گل به برتری رسیدند.

نیمه نخست مصاف حساس تیم‌های هیئت بسکتبال قم و کاله مازندران با حساب 36 بر 31 به سود میهمان به پایان رسید و در نیمه دوم شاگردان جواد شهره‌‎غلامی با انگیزه جبران این نتیجه، فاصله را کمتر کردند و حتی در لحظاتی از بازی امکان پیشی گرفتن از حریف را داشتند اما این اتفاق در نهایت رخ نداد.

بسکتبالیست‌های قم که در نیم‌فصل نخست در میهمانی تیم کاله مازندران با اختلاف 15 امتیاز شکست خورده بودند در این دیدار با توجه به شناختی که از حریف داشتند با انگیزه وارد میدان شدند اما سرانجام نتیجه با حساب 77 بر 70 به سود تیم کاله رقم خورد.

شاگردان جواد شهره‌غلامی در تیم هیئت بسکتبال قم که در مرحله گروهی رقابت‌های این فصل لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور،‌رقبای سرسختی پیش‌رو دارند، با اینکه با مدعیان صعود به لیگ برتر در یک گروه حضور دارند اما در این دیدار نشان دادند که از آمادگی خوبی برای کسب نتایج بهتر در هفته‌های آتی برخوردار هستند.

بدین‌ترتیب تیم بسکتبال کاله مازندران با کسب 17 امتیاز به صدرنشینی خود در گروه نخست فصل جاری لیگ دسته اول ایران ادامه داد و تیم هیئت بسکتبال قم نیز با کسب 14 امتیاز جایگاه خود بین پنج تیم بالای جدول را حفظ کرد تا هفته آینده در میهمانی تیم ملی جوانان به میدان برود.

آدرس کوتاه :