جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹

بیست و هشتمین کارگاه "فلسفه اخلاق طلاب" امشب ‌در قم برگزار می‌شود‌‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بیست و هشتمین کارگاه "فلسفه اخلاق طلاب" امشب ‌در قم برگزار می‌شود‌‌


مدیر خانه اخلاق‌پژوهان جوان قم گفت: جلسه بیست و هشتم کارگاه فلسفه اخلاق امشب با حضور دکتر امیر صائمی عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانش های بنیادی برگزار می‌شود.

دبیر خانه اخلاق پژوهان جوان قم:

 حجت‌الاسلام میثم غلامی، با اشاره به برگزاری کارگاه‌های فلسفه اخلاق در قم اظهار داشت: کارگاه‌های فلسفه اخلاق پژوهشی توسط خانه اخلاق پژوهان جوان قم برای دانشجویان و طلاب برگزار می‌شود.

مدیر خانه اخلاق‌پژوهان جوان قم با اشاره به اهداف برگزاری کارگاه‌های فلسفه اخلاق افزود: یکی از اهداف ما جهت برگزاری این کارگاه‌ها ترویج بحث اخلاق‌پژوهی و همچنین توجه به بزرگان فلسفه و اخلاق نظری است تا به این وسیله طلاب و دانشجویان با بزرگان فلسفه و اخلاق آشنا شوند.

غلامی بیان کرد: تاکنون 27 جلسه از کارگاه‌های فلسفه اخلاق برگزار شده که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تلاش می‌کنیم تا 40 جلسه از کارگاه‌های فلسفه اخلاق را برای طلاب و دانشجویان علاقه‌مند برگزار کنیم.

مدیر خانه اخلاق‌پژوهان جوان قم تصریح کرد: شرکت برای عموم دانشجویان و طلاب علاقه‌مند به مباحث فلسفی و اخلاقی آزاد است و این افراد می‌توانند از مباحث این کارگاه‌ها استفاده کنند.

وی  ‌بیان کرد: جلسه بیست و هشتم کارگاه فلسفه اخلاق امشب ساعت 18 با حضور دکتر امیر صائمی عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانش های بنیادی  برگزار می شود.

غلامی اظهار داشت: کارگاه فلسفه اخلاق هر دو هفته یک بار ساعت 18 در بلوار امین کوچه 13 پلاک 29 برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه زمان برگزاری کارگاه فلسفه اخلاق متغیر است طلاب و دانشجویان علاقه‌مند برای اطلاع رسانی از زمان برگزاری این کلاس‌ها می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 10002532942770 و کانال تلگرام Telegram.me/EthicHouseازجزئیات دقیق‌تر برگزاری کارگاه‌های فلسفه اخلاق مطلع شوند./تسنیم

آدرس کوتاه :