جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

تاسیس خانه ایثار و شهادت در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تاسیس خانه ایثار و شهادت در قم


سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم گفت: تاسیس خانه ایثار و شهادت از برنامه‌های این سازمان است و اقدامات اجرایی آن را در دستور کار داریم.

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم خبر داد

 

 به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سیدرسول موسوی‌نژادیان با اشاره به برنامه‌های سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم برای حمایت از ایده‌های برتر، اظهار کرد: برای پرورش ایده‌های برتر برنامه‌هایی در دستور کار سازمان قرار گرفته و در این راستا حمایت از ایده‌های برتر جزو اولویت‌ها است.

وی با بیان اینکه با استفاده از گروهای دانشگاهی برنامه‌ریزی برای پرورش ایده‌های برتر در دستور کار قرار گرفته است، افزود: برای حمایت از ایده‌های برتر و کارآفرینی با محوریت گروهای دانشگاهی در مراحل اخذ مجوزهای لازم هستیم.

سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با اشاره به برنامه این سازمان در حوزه ایثار و شهادت تصریح کرد: ایجاد خانه ایثار و شهدا در برنامه سازمان است و اقدامات اجرایی آن را در دستور کار داریم.

وی با تاکید بر اینکه تمام اقدامات فعلی سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با ظرفیت گذشته این سازمان انجام شده است، گفت: محوریت عمده فعالیت‌های سازمان را برون سپاری فعالیت‌ها تشکیل داده است.

موسوی‌نژادیان با تاکید بر اینکه استفاده از ظرفیت بخش خصوصی را در دستور کار داریم، خاطرنشان کرد: سازمانی که سه مرکز نیمه فعال در زیرمجموعه خود داشته، امروز دارای 30 مرکز فعال است و این اقدامات به سرعت در حال پیگیری و انجام است.

وی با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت و امکانات موجود شهر برای اقدامات فرهنگی، هنری و ورزشی تصریح کرد: در این زمینه بسیاری از امکانات شهر بررسی شده و از آنها برای برنامه‌های فرهنگی، هنری و ورزشی استفاده می‌شود. / فارس

آدرس کوتاه :