جهش تولید | جمعه، ۲۰ تیر ۱۳۹۹

تبلیغ خواهران طلبه مهم‌ترین امتیاز حوزه‌های علمیه خواهران است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تبلیغ خواهران طلبه مهم‌ترین امتیاز حوزه‌های علمیه خواهران است


امام جمعه نجف با اشاره به اهمیت مسئله تبلیغ گفت: تبلیغ خواهران طلبه مهم‌ترین امتیاز حوزه‌های علمیه خواهران است.

امام جمعه نجف:

 به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام سیدصدرالدین قپانچی در حاشیه کنفرانس وحدت اسلامی با ابراز خرسندی از وجود حوزه‌های علمیه خواهران ایران، اهتمام به زنان را مطلوب و مهم دانست و اظهار کرد: الحمدلله در کشور ایران اهتمام ویژه‌ای نسبت به زنان وجود دارد که شاید در دیگر کشورها چنین توجهی وجود ندارد.

وی با اشاره به مسئله تبلیغ خواهران طلبه در جامعه اسلامی اضافه کرد: این مسئله از امتیازات عالی حوزه‌های علمیه خواهران است که باید ادامه پیدا کند.

امام جمعه نجف با بیان اینکه مبلغان، خطبا و اساتید باید در تبلیغ از داستان‌های کوتاه و تأثیرگذار استفاده کنند، ادامه داد: موفق‌ترین افراد در امر تبلیغ کسانی هستند که از داستان‌ها و نکات کوتاه استفاده می‌کنند، چون این موارد در ذهن شنونده می‌ماند و تأثیرگذار خواهد بود.

قپانچی تصریح کرد: خواهران باید در تبلیغ از داستان‌های دینی و اجتماعی استفاده کنند و احکام و مسائل سخت را با بیانی روان برای مردم بیان کنند تا بتوانند هم در تبلیغ موفق باشند و هم منشأ اثر در جامعه واقع شوند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک با حضور در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این مرکز بیشتر آشنا شویم. / فارس

آدرس کوتاه :