جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

تشکیل کمیته شادی و نشاط در مرکز قم - روابط عمومی

 

 


تشکیل کمیته شادی و نشاط در مرکز قم


حجج اسلام دکتر ناصر رفیعی و حبیب الله فرحزاد در نشستی در صدا و سیمای مرکز قم، بر ضرورت برنامه ریزی برای ایجاد روحیه شادی و نشاط در جامعه در اعیاد ملی و مذهبی تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز قم، حجج اسلام دکتر ناصر رفیعی و حبیب الله فرحزاد حجج اسلام دکتر ناصر رفیعی و حبیب الله فرحزاد از خطبای مطرح کشوری و کارشناسان دینی رسانه ملی در نشستی که با حضور مدیرکل و مدیران مرکز قم تشکیل شد،  بر ضرورت برنامه ریزی برای ایجاد روحیه شادی و نشاط در جامعه در اعیاد ملی و مذهبی تاکید کردند

حجت الاسلام رفیعی در این نشست با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای ترویج شادی در جامعه عنوان کرد: تشکیل کمیته برگزاری برنامه های شاد در استان قم می تواند باعث تعامل بیشتر دستگاهها و نهادها به منظور ایجاد روحیه نشاط در استان باشد.

حجت الاسلام فرحزاد نیز با بیان اینکه فرح و سرور جزو جنود عقل هستند گفت: باید اعیاد اسلامی در جامعه بیشتر شناخته شوند و رسانه ها نیز در انجام این امر اهتمام ویژه داشته باشند.

حجت الاسلام لطفی نیاسر مدیرکل صدا وسیمای مرکز قم پس از تشریح برنامه های مرکز قم در راستای ترویج شادی مانند جنگ سروستان، آمادگی همه جانبه صدا وسیمای مرکز قم را برای پوشش رسانه و تعامل حداکثری با نهادها برای بالا بردن روحیه نشاط در جامعه اعلام کرد.

 

آدرس کوتاه :