جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

تمرکز در دفاع و حمله رمز قهرمانی تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تمرکز در دفاع و حمله رمز قهرمانی تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم است


مدیر فنی تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم تمرکز در دفاع و حمله را رمز موفقیت این تیم در مرحله نهایی لیگ برتر کشور دانست.

مدیر فنی نماینده قم؛

عبدالمحمد جعفری اظهار کرد: ما دیدارهای مرحله مقدماتی فصل جاری لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌‌های کشور را با کسب نتایج بسیار خوب و قدرت بالا به پایان رسانده‌ایم و حالا آماده مرحله پایانی هستیم.

وی ادامه داد: کسب 12 پیروزی مقتدرانه در مرحله مقدماتی که رأی به صدرنشینی تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم و معافیت تیم ما از حضور در مرحله پلی‌آف بازی‌های فصل جاری لیگ برتر داد موجب افزایش انگیزه و روحیه بازیکنان تیم ایثار شده است.

مدیر فنی تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم افزود: سه سال متوالی است که جواز حضور در مرحله نهایی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور را کسب می‌کنیم و امسال می‌خواهیم این مرحله را با کسب عنوان قهرمانی به پایان برسانیم.

وی یادآور شد: البته به هیچ عنوان نباید تصور کنیم که کار آسانی در مرحله نهایی داریم چون رقبایی که به این مرحله رسیده‌اند همگی دارای قدرت بالا و بازیکنان مستعد و توانمندی هستند و همگی آنها نسبت به تیم ایثار ماهان تندیس قم شناخت کافی دارند.

جعفری بیان کرد: ما نیز سعی کرده‌ایم از فرصتی که داشتیم به خوبی بهره برده و با حضور کادر فنی در دیدارهای مرحله پلی‌آف شناخت کافی از رقبایی همچون پیام ارتباطات اصفهان، شهرداری‌آمل و همچنین دو تیم هیئت زنجان و شهرداری آمل به دست بیاوریم.

وی با تاکید بر اینکه ایثار ماهان تندیس قم تمام تلاش خود را برای قهرمانی به کار گرفته است،‌ عنوان کرد: در اردوی آماده‌سازی برگزار شده در جزیره کیش بیشتر بر روی بدن‌سازی، برنامه‌های تیمی و کارهای تاکتیکی متمرکز شده بودیم و خوشبختانه تیم از این نظر به آمادگی رسیده  است.


مدیر فنی تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم عنوان داشت: مسابقات مرحله نهایی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور از بیست و چهارم دی ماه در قم برگزار می‌شود و تیم ما در تمرینات خود پیش از شروع این مرحله تمرکز در دفاع و حمله را دستور اصلی کار خود قرار خواهد داد.

وی بیان کرد: بعد از اینکه باشگاه ما درخواست میزبانی این مرحله را به انجمن بسکتبال با ویلچر فدراسیون جانبازان و معلولین داد با این میزبانی موافقت شد و از چهارشنبه آینده بازی‌های مرحله پایانی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر در قم برگزار می‌شود.

جعفری گفت: قرار بود در مسابقات امسال لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور 8 تیم حضور پیدا کنند اما یکی از آنها انصراف داد و تیم‌های هیئت زنجان، شهرداری اراک، ایثار ماهان تندیس قم ، پیام ارتباطات اصفهان، پگاه فارس، هیئت خوزستان و شهرداری آمل در مسابقات در 2 گروه رقابت کردند.

آدرس کوتاه :