جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

تهیه مجموعه آثاری از شهدای منا باید در دستور کار قرار گیرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

تهیه مجموعه آثاری از شهدای منا باید در دستور کار قرار گیرد


مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم گفت: تهیه مجموعه آثاری از شهدای منا باید در دستور کار قرار گیرد و آثار این شهدا در قالب مجموعه زندگی‌نامه و فعالیت‌های خیریه ارائه شود تا مجموعه ماندگار برای مخاطبان‌ باشد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم:

احمد حسینی ظهر امروز در جلسه هماهنگی مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و با هنر که در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: دستگاه‌ها باید در صحنه حاضر باشند نباید کوتاهی آنها را در میدان‌های مختلف شاهد باشیم.

وی خاطرنشان کرد:‌ علت شهادت بسیاری از شهدای دفاع مقدس بنا بر خیانت منافقان و جاسوسی در اردوگاه و مناطق عملیاتی بوده است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم با اشاره به افزایش تعداد جنایات منافقان گفت:‌ خیانت‌های منافقان روز به روز بیشتر می‌شود، وظیفه ما در این زمینه دو چندان است، بنابراین باید خدمات و برکات نظام جمهوری اسلامی به طور روشنگرانه بیان شود.

وی عنوان کرد: تهیه مجموعه آثاری از شهدای منا باید در دستور کار قرار گیرد و آثار این شهدا در قالب مجموعه زندگی‌نامه و فعالیت‌های خداپسندانه ارائه شود تا مجموعه ماندگار و آموزنده برای مخاطبان‌ باشد. / فارس

آدرس کوتاه :