جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

جامعه الزهرا (س) نیم سال دوم تحصیلی 95-94 در مقطع سطح 4 طلبه می‌پذیرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جامعه الزهرا (س) نیم سال دوم تحصیلی 95-94 در مقطع سطح 4 طلبه می‌پذیرد


اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا (س) اطلاعیه پذیرش سطح 4 سال تحصیلی 1395-1394 نیم‌سال دوم را اعلام کرد.

مسئول اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا (س):

اباذر عمرانی‌فر اظهار داشت: طلابی که مقطع سطح 3 خود را به پایان رسانده‌اند واز پایان نامه دفاع کرده‌اند (شامل طلابی که درحال تدوین پایان نامه یا درحال دفاع هستند) می‌توانند برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی 95-94 در مقطع سطح 4 در آزمون ورودی شرکت کنند.

مسئول اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا (س) افزود: علاقه مندان می‌توانند در یکی از رشته‌های تفسیر و علوم قرآن با گرایش تفسیر تطبیقی، تفسیر و علوم قرآن با گرایش علوم و معارف قرآن، فقه و اصول با گرایش فقه خانواده، کلام اسلامی، تاریخ اسلام با گرایش تاریخ اهل ‌بیت علیهم ‌السلام و فلسفه اسلامی با گرایش حکمت متعالیه ثبت نام کنند.

وی با اشاره به اینکه زمان ثبت نام اینترنتی از اول تا دهم آذر 94 است، افزود: مکان برگزاری آزمون، جامعه الزهرا (س) و زمان آن جمعه 18 دی 1394 است.

مسئول اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا (س) خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می‌توانند از روز یکشنبه اول آذر 1394برای ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی این مرکز به آدرسwww.jz.ac.ir مراجعه کنند.

عمرانی فر گفت: شرایط و منابع آزمون در حال حاضر در سایت جامعه الزهرا (س) قابل مشاهده است. در حال حاضر 14 هزار طلبه ایرانی و غیر ایرانی در جامعه الزهرا (س) مشغول به تحصیل هستند.

برای مشاهده دفترچه راهنمای آزمون سطح 4 _ نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94 اینجا (pdf - Word) را کلیک کنید./تسنیم

آدرس کوتاه :