جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

جدال ایثار ماهان‌تندیس قم با 3 رقیب مدعی برای صدرنشینی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

جدال ایثار ماهان‌تندیس قم با 3 رقیب مدعی برای صدرنشینی


تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم در تلاش برای بازگشت به صدر جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر به مصاف حریفان می‌رود.

از 20 تا 22 آبان در مرحله دوم لیگ برتر صورت می‌گیرد

بعد از صعود افتخارآمیز تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان به رقابت‌های پارالمپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل که با کسب مقام نایب قهرمانی پیکارهای قهرمانی 2015 مردان آسیا به دست آمد اکنون لیگ برتر در اوج جذابیت و حساسیت در حال برگزاری است.

هشت تیم حاضر در رقابت‌های این فصل لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور در دو گروه چهار تیمی بازی‌های خود را به شکل دوره‌ای در مراحل مختلف انجام می‌دهند تا در نهایت چهار تیم راه‌یافته به مرحله نهایی این دوره از مسابقات شناسایی شوند.

تیم‌های بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم، شهرداری اراک، هیئت زنجان و آلومینیوم المهدی هرمزگان در گروه نخست از مرحله مقدماتی پیکارهای این فصل لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور حضور دارند در حالی که نماینده قم مدافع عنوان قهرمانی لیگ 93 محسوب می‌شود.

اما در گروه دوم از مرحله نخست پیکارهای این فصل لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور تیم‌های شهرداری آمل، پیام ارتباطات اصفهان، هیئت خوزستان و شهرداری تبریز بازی‌های خود را در مراحل مختلف انجام می‌دهند تا صعود کننده‌ها به مرحله پایانی مشخص شوند.

دیدارهای گروه نخست از مرحله مقدماتی فصل جدید لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور با رقابت نمایندگان قم، زنجان، اراک و هرمزگان در حالی دور نخست خود را پشت سر گذاشت که بازی‌ها به میزبانی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری اراک به انجام رسید.

این بازی‌ها در سالن ورزش‌های جانبازان و معلولین شهر اراک برگزار شد که طی آن تیم‌های ایثار ماهان‌تندیس قم، هیئت زنجان، شهرداری اراک و آلومینیوم المهدی هرمزگان با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان نماینده شایسته قم به جایگاه دوم بسنده کرد.

اما در بازی‌های این مرحله تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم در نخستین بازی خود از دور نخست مقدماتی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور مقابل تیم بسکتبال با ویلچر آلومینیوم المهدی هرمزگان به برتری قاطع 71 بر 43 دست یافت.

دومین بازی تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم در مرحله نخست فصل جدید مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور برابر میزبان بازی‌ها یعنی تیم شهرداری اراک برگزار شد در حالی که نماینده قم برابر حریف خود پراشتباه ظاهر شد و سرانجام 68 بر 59 مغلوب شد.

تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم بعد از کسب یک پیروزی برابر نماینده هرمزگان و قبول یک باخت مقابل نماینده اراک، در سومین مسابقه تیم بسکتبال با ویلچر هیئت زنجان را شکست دادند در حالی که این دیدار با نتیجه 75 بر 45 به سود نماینده قم پایان یافت.

تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم برای انجام بازی‌های مرحله دوم روزهای 20 تا 22 آبان‌ماه راهی شهر بندرعباس می‌شود تا در سه دیدار حساس دیگر در مرحله دوم مقدماتی فصل جاری لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور به مصاف حریفان برود.

آدرس کوتاه :