جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

حضور سفیران کریمه اهل بیت(س) در آمریکا، اروپا و آسیا - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

حضور سفیران کریمه اهل بیت(س) در آمریکا، اروپا و آسیا


همزمان با دهه کرامت، خادمان حرم حضرت فاطمه معصومه(س) در کشوهای مختلفی از آمریکا، اروپا و آسیا حضور یافتند و این کشورها را به پرچم حرم این بانو متبرک کردند.

همزمان با دهه کرامت صورت گرفت

کمال ثریا اردکانی با اعلام این خبر گفت: امسال کاروان سفیران کریمه در کشورهای مختلف حضور پیدا کردند که با استقبال مسلمانان آن کشورها روبه‌رو شد.

رئیس اداره امور بین الملل آستان مقدس حضرت معصومه افزود: در ایالت میشیگان آمریکا طی مراسمی معنوی این برنامه با استقبال خوب مسلمانان انجام شد. همچنین در کشور هلند در دو شهر دن هاخ و شهر زوترمیر همزمان با سالروز میلاد حضرت مراسم باشکوهی برگزار شد.

وی در ادامه از کشور کانادا یاد کرد و ادامه داد: در کانادا در دو مرکز اسلامی امام مهدی(عج) و همچنین مرکز اسلامی جعفری در شهر تورنتو برنامه سفیران کریمه در سالروز میلاد حضرت انجام پذیرفت که موجب خوشحالی عاشقان و دلداگان حضرت شد.

ثریااردکانی عنوان کرد: در کشور پاکستان هم، در اماکن مختلفی به مناسبت ورود پرچم حرم مطهر، آیین‌هایی برگزار شد. در کراچی در مسجد ابوطالب علیه السلام و مسجد باب العلم برنامه‌های باشکوهی برگزار شد. همچنین در شهرهای باده، دربیلو و قمبر علی خان کارهای گوناگونی به مناسبت ورود پرچم حرم مطهر و دهه کرامت برگزار شد. در کشور هند نیز برنامه‌های متنوعی در شهرهای مختلف برگزار شده است.

آدرس کوتاه :