جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

خودباوری جوانان از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

خودباوری جوانان از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است


استاندار قم از خودباوری جوانان به عنوان یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی یاد کرد.

حجت الاسلام صالحی منش؛

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش در دیدارهای جداگانه با رئیس پارک علم و فناوری استان و مدیرکل و کارکنان دفتر آموزش و پژوهش استانداری قم طی سخنانی با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر، بر ضرورت تلاش در راستای تبیین ثمرات نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد.

وی با اشاره به نامگذاری 14 بهمن به نام انقلاب اسلامی، جوانان، هویت ملی و فناوری، برکات انقلاب اسلامی در عرصه‌های گوناگون فرهنگی و علمی را مورد تاکید قرار داد و افزود: خودباوری جوانان و اعتلای این قشر از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است.

استاندار قم با بیان اینکه به برکت روحیه خودباوری و باور به توانایی‌های جوانان، امروز ایران اسلامی به پیشرفت‌های شگرفی در عرصه‌های علمی و فناوری دست یافته است، بر ضرورت تلاش در مسیر حفظ و ارتقای این روحیه در بین نسل جوان جامعه تاکید کرد.

صالحی‌منش با اشاره به اینکه حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب همواره بر نقش بی‌بدیل جوانان و تکیه بر نبوغ و استعداد‌های خلاق آنها در راه توسعه و پیشرفت کشور تاکید داشته و دارند، گفت: انقلاب اسلامی درخت تنومندی است که با کار و کوشش و ایثارگری‌های جوانان این مرز و بوم در مقابل انواع توطئه‌های دشمنان بیمه شده است.

نماینده عالی دولت همچنین با اشاره به حضور موفق و سرنوشت‌ساز جوانان در عرصه‌های مختلف نظام اسلامی تصریح کرد: این حضور و مشارکت فعال، دستاوردهای عظیمی را برای کشور به همراه داشته است.

آدرس کوتاه :