سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۱ مرداد ۱۴۰۰

رادیو قم به ماه من سلام می‌گوید - روابط عمومی

 

 


رادیو قم به ماه من سلام می‌گوید


برنامه «ماه من سلام» ویژه لحظات افطار ماه مبارک رمضان روی آنتن صدای مرکز قم می‌رود

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز قم، رادیو قم با ویژه برنامه زنده «ماه من سلام» میهمان لحظات افطار ماه مبارک رمضان شنوندگان و مخاطبان است.

این برنامه با هدف ایجاد فضای معنوی در ساعات قبل افطار، توجه دادن نسل جوان جامعه به استفاده از لحظات این ماه عزیز، افزایش آگاهی مخاطبان به آداب، احکام و فضایل ماه مبارک رمضان، نهادینه شدن فضایل اخلاقی به ویژه اخلاق اجتماعی در مخاطبان هر روز با بخش های متنوع در لحظات افطار پخش می‌شود.

در بخش گزارشی برنامه با شهروندان درباره افطاری ساده و بیان آداب و رسوم رمضان در سالهای قدیم گپ و گفت می‌شود .در بخش «تغذیه، روزه و تندرستی»، کارشناسان تغذیه توصیه‌های مرتبط با تغذیه در این ماه مبارک را به مخاطبان ارائه می‌دهند.همچنین گزارشگران مراکز استان‌ها در بخشی با نام «رمضان در استانها» از آداب و رسوم مردم در استانهای کشور در ماه مبارک رمضان می‌گویند. در بخش «کتابشناسی رمضان» نیز ، کتابها وآثار مرتبط با این ماه پربرکت وسیره علما و بزرگان در رمضان معرفی می‌شوند.

«ماه من سلام» به تهیه کنندگی محمد باقری معین و ناصر هاشمی و با اجرای مریم احمدپور و معصومه لطفی، گزارشگری شهاب الدین اشرفی و قائم خانی و نویسندگی منیره ماشااللهی و مرضیه فخار و دستیاری مریم ابراهیم گل و شهاب الدین اشرفی در ایام ماه مبارک رمضان از  ساعت 19 مهمان لحظات افطار مخاطبان رادیو قم خواهد بود.

 

آدرس کوتاه :