سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۱ مرداد ۱۴۰۰

رویارویی ایثار ماهان‌تندیس با شهرداری اراک پیش از مرحله پلی‌آف - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رویارویی ایثار ماهان‌تندیس با شهرداری اراک پیش از مرحله پلی‌آف


تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم پیش از حضور در مرحله پلی‌آف رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور آخرین بازی خود را برابر تیم شهرداری اراک انجام می‌دهد.

در مرحله چهارم لیگ برتر بسکتبال با ویلچر انجام می‌شود

 شاگردان عباس خاکی در تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم برای اینکه بهترین رتبه جدول گروه نخست مقدماتی فصل جاری لیگ برتر را برای حضور در بازی‌های مرحله پلی‌آف به دست بیاورند ناگزیر به شکست تیم شهرداری اراک هستند.

کسب رتبه نخست جدول رده‌بندی گروه نخست فصل جاری لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور این حسن را دارد که تیم صدرنشین با تیم چهارم گروه دوم که ضعیف‌تر از سایر رقبا است، روبه‌رو شده و به راحتی جواز صعود به مرحله نهایی را کسب کند.

این در حالی است که برای به دست آوردن جایگاه نخست جدول رده‌بندی گروه نخست لیگ برتر، سه تیم ایثار ماهان‌تندیس قم، شهرداری آمل و شهرداری اراک مدعی هستند و نتایجی که این سه تیم در مصاف‌های رو در رو با یکدیگر از مرحله چهارم رقم می‌زنند بسیار حائز اهمیت است.

تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم که در پایان مسابقه سخت و نفس‌گیر مرحله سوم مسابقات گروه نخست لیگ برتر با اختلاف تنها دو امتیاز موفق به شکست تیم پرقدرت شهرداری اراک شد، در مرحله چهارم نیز با این تیم و تیم شهرداری آمل دو بازی سخت‌تر پیش‌رو دارد.

دیدارهای مرحله چهارم از گروه نخست مقدماتی فصل 1394 لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور از صبح روز پنجشنبه هفدهم دی‌ماه با رقابت چهار تیم ایثار ماهان‌تندیس قم، شهرداری آمل، شهرداری تبریز و شهرداری اراک در اراک به انجام خواهد رسید.

دو تیم ایثار ماهان تندیس قم و شهرداری اراک طبق برنامه‌ریزی انجام شده از سوی مسئولین برگزاری بازی‌ها قرار است آخرین بازی مرحله چهارم را روز جمعه هجدهم دی‌ماه برگزار کنند در حالی که مصاف آنها در مرحله سوم با برتری 68 بر 66 شاگردان عباس خاکی در تیم ایثار ماهان‌تندیس قم به پایان رسیده است.

شاگردان عباس خاکی در تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم که در مرحله سوم ناباورانه برابر تیم شهرداری آمل شکست خورده‌اند تلافی این باخت را در بازی آخر خود از سر تیم شهرداری اراک درآوردند و با تمام وجود در زمین مسابقه جنگیدند تا از این بازی با دست پر خارج شوند.

این دو تیم پیش از این دو بازی دیگر در مراحل اول و دوم مسابقات فصل جاری لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور برابر یکدیگر انجام داده بودند که در مرحله نخست به میزبانی تیم شهرداری اراک، این تیم توانست ایثار ماهان تندیس قم را با نتیجه 69 بر 58 شکست بدهد.

اما در مرحله دوم مقدماتی فصل جاری لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور که در شهر بندرعباس به انجام رسید این شاگردان عباس خاکی در تیم ایثار ماهان تندیس قم بودند که با حساب 84 بر 74 تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری اراک را مغلوب کردند.

بدین ترتیب در پایان سه جدال حساس تیم‌های شهرداری اراک و ایثار ماهان تندیس قم این نماینده قم است که دو پیروزی در مقابل یک باخت را به خود اختصاص داده و در حال حاضر بعد از شهرداری آمل در مکان دوم جدول رده‌بندی گروه نخست لیگ برتر بسکتبال با ویلچر ایران جای دارد و شهرداری اراک سوم است. / فارس

آدرس کوتاه :