جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹

ریشه اصلی بحران ها مشکلات اقتصادی است - نمایش محتوای گفتگوی خبری

 

 


ریشه اصلی بحران ها مشکلات اقتصادی است


لطفی رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت:مشکلات اقتصادی اگر مدیریت نشود در گذر زمان تبدیل به بحران اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی میشود.

لطفی رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در گفتگوی خبری گفت: مردم قم در همه مقاطع انقلاب اسلامی پیشگام بوده اند و نقش بی بدیل در حفظ نظام اسلامی در مقابل فتنه های دشمنان داشته اند.

لطفی با اشاره به اینکه مهمترین بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدارهای 19 دی هر سال بوده است گفت: امسال نیز امید میرود فرمایشات رهبری در رابطه با فتنه های اخیر در دیدار با مردم قم در سالروز19دی انجام شود .

وی تصریح کرد: دیدار مردم قم در 19دی از زمان ریاست جمهوری حضرت آیت الله خامنه ای تا کنون هر سال انجام شده است و به دلیل حضور روحانیت و مردم با بصیرت قم ، بیانات رهبری به گونه ای بوده است که نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایجاد شده است.

رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه اشتیاق مردم برای حضور در دیدار 19دی با رهبری وصف ناپذیر است اما ظرفیت این دیدار محدود است عنوان کرد: کارت های ملاقات به گونه ای توزیع میشود که همه اقشار بهرمند شوند.

لطفی افزود: سهمیه ملاقات بین 50 دستگاه توزیع میشود که این دستگاهها ثبت نام مردم را انجام میدهند و تاکید بر ارائه سهمیه به افرادی است که تاکنون در این دیدار ها حضور نداشته اند.

وی عنوان کرد: کاروان ها صبحگاه 19 دی حرکت خود را از محل عوارضی قم آغاز میکنند و نمایندگان کاروانها در حضور مقام معظم رهبری صحبت میکنند و سرود جمعی نیز هرساله در محضر ایشان اجرا میشود.

رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی شناخت دشمن و مقابله با فتنه دشمنان را موضوع همیشگی دانست و گفت: تنها قدرت بلا منازع که در مقابل استکبارگری آمریکا و هم پیمانانش ایستادگی میکند انقلاب اسلامی است و برای مقابله با جمهوری اسلامی انواع فتنه ها و توطئه ها در این 40 ساله از سوی دشمنان انجام شده است.

لطفی افزود: لطف الهی ، خون شهدا و تبعیت مردم از ولایت فقیه عامل اصلی پیروزی ایران اسلامی در برابر دشمنان است.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی اگر مدیریت نشود در گذر زمان تبدیل به بحران اقتصادی ،بحران اجتماعی و سیاسی و نهایتا بر اندازی میشود.

لطفی افزود: ریشه اصلی بحران ها مشکلات اقتصادی است  و راه حل آن تکیه بر درون و اقتصاد مقاومتی است.


آدرس کوتاه :