سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۱ مرداد ۱۴۰۰

شهرداری آمل از شهرداری تبریز به سلامت عبور کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

شهرداری آمل از شهرداری تبریز به سلامت عبور کرد


تیم بسکتبال با ویلچر در مرحله چهارم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور موفق به شکست دادن تیم شهرداری تبریز شد.

مرحله چهارم لیگ برتر بسکتبال با ویلچر:

تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری تبریز در نخستین فصل حضور خود در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی بسکتبال با ویلچر کشور یعنی لیگ برتر، با نتایج دور از انتظاری که مقابل حریف خود کسب کرده ضعیف‌ترین تیم مقدماتی به شمار می‌رود.

این تیم در تمامی دیدارهای خود از مراحل چهارگانه رقابت‌‌های فصل 1394 لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور مقابل رقبا از جمله پیام مخابرات اصفهان، حفاری خوزستان، شهرداری آمل،‌ شهرداری اراک و ایثار ماهان‌تندیس قم تن به شکست داده است.

تبریزی‌ها که با موفقیت در مسابقات فصل گذشته لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرده‌اند با تداوم این وضعیت گویا باید خیلی زود به همان جایی که سال گذشته حضور داشتند یعنی لیگ دسته اول بازگردند مگر اینکه در مرحله پلی‌آف شگفتی‌ساز شوند که بعید به نظر می‌رسد.

در هر حال روند نتایج ضعیف تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری تبریز در مرحله چهارم نیز ادامه پیدا کرد و این تیم در سه مسابقه متوالی از گروه نخست مقدماتی فصل جاری لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور به حریفان خود از آمل، قم و اراک باخت.

تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل بعد از ایثار‌ ماهان‌تندیس قم و شهرداری اراک سومین حریف شهرداری تبریز در مرحله چهارم لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور بود و در این مسابقه با کسب برتری قاطع برابر حریف تبریزی‌ها را در انتهای جدول نگه‌ داشت.

بسکتبالیست‌های معلول آملی در جدال با تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری اراک با حساب 55 بر 52 شکست خوردند اما در دومین دیدار با خوش‌اقبالی و در روزی که ایثار ماهان‌تندیس قم چندان سرحال بازی نمی‌کرد با حساب 59 بر 57 صاحب برتری شدند.

کسب این نتایج موجب شد تا تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل در آخرین بازی خود برابر تیم شهرداری تبریز که اتفاقاً ساده‌ترین و آسان‌ترین مسابقه این تیم در مراحل سه‌گانه این فصل تاکنون بوده با خیالی آسوده به میدان برود و با کسب یک نتیجه بسیار خوب این تیم را مغلوب کند.

آملی‌ها که در مرحله چهارم به شهرداری اراک باخته و با خوش‌شانسی از سد تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان‌تندیس قم عبور کردند در مصاف با تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری تبریز به برتری 65 بر 47 دست یافتند تا با 11 امتیاز صدرنشین گروه نخست مقدماتی شوند.

تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل که در مرحله سوم بازی‌های گروه نخست سه پیروزی متوالی برابر حریفان خود کسب کرده بود با احتساب دو برد و یک باخت مرحله چهارم، مجموعا با پنج پیروزی و یک باخت 11 امتیازی و صدرنشین شد تا به عنوان تیم نخست به پلی‌آف برود، ضمن اینکه ایثار ماهان‌‌تندیس قم با 10 امتیاز، شهرداری اراک با 9 امتیاز و شهرداری تبریز با 6 امتیاز در رده‌های دوم تا چهارم راهی مرحله حذف شدند.

آدرس کوتاه :