جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

صدا و سیمای قم محل تبلور حوزه، دانشگاه، علم و سیاست - روابط عمومی

 

 


صدا و سیمای قم محل تبلور حوزه، دانشگاه، علم و سیاست


رئیس کل دادگستری در جمع معاونین و مدیران صدا و سیمای مرکز قم از مدیر کل و خبرگزاری صدا و سیمای قم تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، حجت الاسلام علی مظفری رئیس کل دادگستری استان قم ه همراه معاون قضایی، دادستان و مدیران دستگاه قضایی استان طی دیداری از خبرگزاری صدا و سیمای قم در نشستی با مدیران و معاونین مرکز قم گفت: صدا و سیمای مرکز قم محل تبلور و پیوند حوزه و دانشگاه و علم و سیاست است.

رئیس کل دادگستری استان قم در این نشست بااشاره به اینکه در عصر حاضر هیچ کاری را بدون رویکرد فرهنگی و اطلاع رسانی نمی‌توان پیش برد، گفت: به دستور ریاست محترم قوه قضائیه پرونده‌های مهم و بزرگ به ویژه دادگاه‌های جرائم اقتصادی باید پیوست رسانه‌ای داشته باشند و به موقع اطلاع رسانی شوند.

وی افزود: در موضوعات پیشگیرانه تعامل و همکاری بین قوه قضائیه و رسانه ملی بسیار تنگاتنگ و کارشناسی شده است و این باعث بالا رفتن آگاهی عمومی در مورد مسائل حقوقی و قضایی شده است تا جایی که مثلا در استان قم حتی یک نفر بازداشتی در مورد مهریه وجود ندارد.

حجت الاسلام لطفی نیاسر مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم نیز در این نشست با اشاره به اینکه قوه قضائیه چون از نهادهای برآیند نظام جمهوری اسلامی است همیشه نوک پیکان حمله دشمنان به سوی آن است تصریح کرد: قرائت درست و به موقع از قعالیت‌های ضد فساد دستگاه قضایی، همواره روشنگر افکار عمومی و جلوگیری کننده از ایجاد شبهات توسط معاندان ضد نظام اسلامی است.

در این دیدار رئیس کل دادگستری علاوه بر شرکت در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما، با اهدای لوح تقدیر از تلاشهای رسانه‌ای مرکز قم و خبرگزاری صدا و سیما در برگزاری هفته قوه قضائیه قدردانی کرد.

 

آدرس کوتاه :