سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۱ مرداد ۱۴۰۰

صدا و سیما حلقه ارتباط دوسویه مردم و دولت - روابط عمومی

 

 


صدا و سیما حلقه ارتباط دوسویه مردم و دولت


استاندار قم در دیدار از صدا و سیمای مرکز قم از تلاش‌های این مرکز در تبیین خدمات دولت به مردم قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی صادقی استاندار قم با حضور در جمع مديران و كاركنان صدا و سيماي مركز قم طي سخناني با اشاره به پوشش رسانه‌اي برنامه‌هاي هفته‌ي دولت توسط صدا و سيماي مركز قم، از تلاش‌هاي اين رسانه در تبيين خدمات دولت به مردم قدرداني كرد.

استاندار قم با بيان اينكه صدا و سيما حلقه‌ي مهم ارتباط صميمانه و دوسويه ي مردم و دولت است افزود: گرچه مدت کمی است مسئولیت استانداری را به عهده گرفته ام اما خوشبختانه صدا و سیمای قم کارنامه قابل قبولی را در ارتباط با دستگاه‌های دولتی دارد.

وي پاسخگويي مسئولان نسبت به عملكرد خود را موجب افزايش اعتماد عمومي عنوان و تصريح كرد: دولت خود را موظف به آگاهي بخشي و پاسخگويي نسبت به عملكرد خود مي‌داند.

نماينده عالي دولت در استان ضرورت فرهنگ سازي براي افزايش انتقاد پذيري مسئولين را مورد تاكيد قرار داد و خاطرنشان كرد:همه ي مسئولين در معرض خطا و اشتباه هستند و از اينرو مطرح نمودن كاستي ها نقش مهمي در اصلاح رفتارهاي غلط دارد.

صادقي در ادامه در پيش بودن انتخابات مجلس شوراي اسلامي و مجلس خبرگان رهبري در سال جاري را مورد توجه قرار داد و افزود: چنانكه رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ امانتداري در انتخابات يك مساله‌ي حياتي است و دولت نيز به اين مهم به عنوان يك باور اخلاقي و ديني نگاه مي‌كند.

استاندار قم با اشاره به نقش رسانه ها به ويژه صدا و سيما در تاثيرگذاري بر افكار عمومي خاطرنشان كرد: صدا و سيما نيز بايد مراقبت‌هاي لازم را در راستاي توجه به پيش درآمدهاي انتخاباتي داشته باشد.

حجت الاسلام محمد لطفی نیاسر مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم نیز باتاکید بر رسالت صدا و سیما در قبال اقدامات دولت و مطالبات مردمی افزود: صدا و سیما خود را ملزم می‌داند که زحمات دستگاه‌های اجرایی را منعکس کند و به مخاطبین استان نشان دهد. از طرفی صدا و سیما چشم و گوش بینای همه مسئولین در حوزه مطالبات مردمی است.

استاندار قم در پايان با بازدید از استودیو و ساختمان‌ اداری در حال ساخت بازدید کرد و دستور تامین بودجه مورد نیاز برای تکمیل این طرح‌ها را به رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان صادر کرد.

آدرس کوتاه :