جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

ضرورت تقویت هرچه بیشتر حمایت‌ها از تبلیغات حوزه دین - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ضرورت تقویت هرچه بیشتر حمایت‌ها از تبلیغات حوزه دین


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: باید حمایت بیشتری از تبلیغات حوزه دین به ویژه در مناطق محروم و آسیب پذیر که نیازمند حمایت هستند صورت بگیرد و لازم است دولتمردان و مسئولان اجرایی در این زمینه همکاری کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم مطرح کرد

به نقل از ستاد خبری هفته دولت استان قم، حجت‌الاسلام عباس اسکندری در حاشیه بازدید از نمایشگاه سیمای امید ضمن تبریک هفته دولت اظهار کرد: دولت تدبیر و امید از زمان فعالیت هم در حوزه مباحث خدمت رسانی و هم در زمینه‌های فرهنگی تلاش‌های بسزایی داشته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به اینکه نگاه دولت به مقوله فرهنگ و تبلیغات دینی مثبت و فوق العاده عقلانی است افزود: چیزی که به طور جد باید مورد توجه باشد همین توجه به مقوله فرهنگ است، فرهنگ با عقلانیت و تدبیر امکان پذیر است در این راستا رشد و بالندگی سطح فکری و عقلانی جامعه در حوزه دین باید در دستور کار باشد.

وی با اشاره به اقدامات دولت در زمینه حمایت‌های صورت گرفته از مسئله تبلیغ دینی تصریح کرد: ساخت خانه‌های عالم، تملک دارایی‌ها و حمایت‌هایی که در زمینه‌های تبلیغی انجام شده قابل تقدیر است و امیدواریم این حرکت ادامه داشته باشد.

حجت‌الاسلام اسکندری ادامه داد: باید حمایت بیشتری از تبلیغات حوزه دین به ویژه در مناطق محروم و آسیب پذیر که نیازمند حمایت هستند صورت بگیرد و لازم است دولتمردان و مسئولان اجرایی در این زمینه همکاری کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با بیان اینکه در هفته دولت با حضور در نمایشگاه عملکرد و اقدامات انجام شده در حوزه تبلیغ دینی در معرض دید عموم قرار دادیم خاطرنشان کرد: با توجه به سالروز شهادت شهیدان باهنر و رجایی برنامه‌هایی متناسب با این هفته در نظر گرفته‌ایم. / فارس

آدرس کوتاه :