جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

ضرورت همکاری دستگاه‌ها برای حل مشکلات قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ضرورت همکاری دستگاه‌ها برای حل مشکلات قم


استاندار قم گفت: حل مشکلات قم نیازمند همکاری سایر دستگاه‌ها است، با همکاری همه جانبه ارگان‌های ذی‌ربط شرایط استان به وضعیت مطلوب می‌رسد.

استاندار قم تاکید کرد

سید مهدی صادقی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله علوی‌گرگانی با اشاره به مشکلات قم اظهار کرد: بسیاری از این مشکلات از دیرباز در قم وجود داشته که به صورت حل نشده باقی مانده، سعی داریم تا مشکلات جاری را برطرف کنیم.

وی انجام وظیفه در سمت استاندار قم را از برکت‌های جمهوری اسلامی دانست و افزود: کار کردن در این حوزه عظیم فقهی فرصتی استثنایی است که اگر نتوانیم به درستی انجام وظیفه کنیم، دچار خسران می‌شویم.

استاندار قم وجود بزرگان، علما و مراجع تقلید در قم را مورد توجه قرار داد و گفت: با تقویت ارتباط معنوی و بهره‌گیری از راهنمایی‌های علما و مراجع می‌توانیم در انجام وظیفه خود موفق باشیم.

صادقی با بیان اینکه استان قم از مراکز بزرگ دینی جهان اسلام است، تاکید کرد: باید با برنامه‌ریزی مناسب، شان و جایگاه این شهر را حفظ و وضعیت معیشت مردم را ارتقا دهیم.

وی تصریح کرد: اگر در این لباسی که هستیم نتوانیم به تعهدات خود عمل کنیم، علاوه بر خود یک جامعه را دچار خسران می‌کنیم.

استاندار قم ابراز امیدواری کرد: با تقویت ارتباط معنوی با مراکز عظیم معنوی بتوانیم به خوبی انجام وظیفه کنیم.

صادقی نوع الگوگیری برای هزینه‌ها، مشکلات معیشت، فرهنگ، صنعت، الگوی کشت و آب را از مشکلات استان دانست و بیان کرد: تغییر الگوی کشت از واجبات اساسی استان است که در بهینه کردن مصرف ما را کمک می‌کند.

وی حل مشکلات قم را نیازمند همکاری سایر دستگاه‌ها دانست و ابراز امیدواری کرد که با همکاری همه جانبه ارگان‌های ذی‌ربط شرایط استان به وضعیت مطلوب برسد.

استاندار قم تاکید کرد: برای موفقیت در اداره استان و حل مشکلات نیازمند ارشاد و راهنمایی‌های مراجع تقلید هستیم تا با تکیه به پروردگار بتوانیم خدماتی در خور شان مردم قم ارائه کنیم.

آدرس کوتاه :