جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

فتنه‌های امروز عالم اسلام بسیار نگران کننده است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

فتنه‌های امروز عالم اسلام بسیار نگران کننده است


یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه فتنه‌های امروز عالم اسلام بسیار نگران کننده است، گفت: برای امت اسلام عیب است که دیگران با هم اتحاد داشته و مسلمانان باهم اختلاف داشته باشند.

آیت الله صافی گلپایگانی:

 آیت الله العظمی لطف الله صافی گلپایگانی، در دیدار مهمانان خارجی همایش امت واحده اسلامی، اظهار داشت: از حضور شما در ایران تشکر می‌کنیم و موجب افتخار ماست تا مسلمانان بتوانند در فعالیت‌ها و مقاصد بزرگی که اسلام برای ما معین کرده، همکاری داشته و در برابر دشمنان اعلام حضور کنیم و با وحدت به مقاصد خود برسیم.

وی ابراز داشت: امیدواریم این مقاصد برای همه فراهم باشد تا بوسیله آن همدیگر را بیشتر شناخته و بدانیم که مسلمانان باید باهم اتحاد داشته و راه‌های اسلامی را دنبال کرده و بزرگی اسلام را به دنیا بفهمانیم.

این مرجع تقلید افزود: برای ما عیب است که دیگران با هم اتحاد داشته و مسلمانان باهم اختلاف داشته باشند.

آیت الله صافی گلپایگانی تصریح کرد: امروز وضعیتی ناراحت کننده در میان مسلمانان وجود داشته و برای ما اسباب تأسف را فراهم آورده است.

این استاد درس خارج حوزه بیان داشت: امیداوریم بر اساس اسلام با همدیگر متحد شده و راه خدا و قرآن کریم را بپیماییم.

وی با بیان اینکه فتنه‌های امروز عالم اسلام بسیار نگران کننده است و مسلمانان باید باهم یکپارچه شوند، اظهار داشت: از حضور مسلمانان اقصی نقاط دنیا در ایران خوشحالیم و همه باید بیایند تا با یکدیگر بیشتر آشنا شده و همدیگر را بهتر بشناسیم.

آیت الله صافی گلپایگانی در پایان ابراز داشت: مسلمانان باهم برادرند و باید با اتحاد به مقاصد اسلامی دست پیدا کرد./مهر

آدرس کوتاه :