جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

قمی‌ها به 2 امتیازی صدر رسیدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

قمی‌ها به 2 امتیازی صدر رسیدند


تیم هیئت بسکتبال قم در آخرین بازی خود از نیم‌فصل نخست مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال کشور برابر تیم ملی جوانان به پیروزی قاطع دست یافت و دو پله جایگاه خود را در جدول گروه نخست ارتقاء داد.

در دیداری خانگی برابر تیم ملی جوانان رقم خورد:

برتری قاطع تیم هیئت بسکتبال قم برابر تیم ملی جوانان ایران، نماینده قم را به دو امتیازی صدر جدول رده‌بندی گروه نخست رقابت‌های لیگ دسته اول بسکتبال مردان باشگاه‌های کشور رساند تا این تیم با کادر فنی با دانش و بازیکنان جوان و با تجربه خود مدعی قهرمانی لقب بگیرد.

عصر امروز در سالن ورزشی شهید محمود رضائیان قم و در چارچوب دیداری باقی‌مانده از هفته سوم نیم‌فصل نخست مسابقات مرحله گروهی لیگ دسته اول بسکتبال باشگا‌های کشور صدها تماشاگر قمی نظاره‌گر دیدار حساس تیم‌های هیئت بسکتبال قم و تیم ملی جوانان و برتری بی‌حرف و حدیث شاگردان جواد شهره‌غلامی برابر حریف مطرح تهرانی بودند.

اجرای نکاتی که کادر فنی تیم هیئت بسکتبال قم به بازیکنان این تیم در طول تمام زمان‌های بازی گوشزد می‌کردند و همچنین انگیزه بالا و روحیه‌ مناسبت بسکتبالیست‌های قمی در این دیدار عامل برتری نماینده قم شد و این تیم در آخرین بازی خود از نیم‌فصل لیگ دسته اول بسکتبال با اختلاف 20 امتیاز از سد تیم ملی جوانان عبور کرد.

بسکتبالیست‌های قم در آخرین بازی نیم‌فصل رقابت‌های لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور برابر تیم تیم ملی جوانان چهارمین بازی خانگی این فصل را برگزار کردند و در حالی که در طول تمام زمان‌های بازی و در تمام زمان‌های 10 دقیقه‌ای این دیدار برتر از میهمان خود بودند به پنجمین پیروزی این فصل دست یافتند.

بسکتبالیست‌های قم عصر امروز در خانه بسکتبال قم با بهترین شرایط در مقابل پشتوانه‌های آینده بسکتبال ایران یعنی تیم ملی جوانان صف‌آرایی کردند و در حالی که برتر از تیم تیم ملی جوانان کار می‌کردند و زیر حلقه این تیم به خوبی از موقعیت‌های خود بهره می‌بردند در هر چهار کوارتر به شکلی عمل کردند که در نهایت این دیدار را با حساب 83 بر 63 به نفع خود به پایان رساندند.

دیدار تیم‌های هیئت بسکتبال استان قم و تیم ملی جوانان در حالی به برتری شاگردان جواد شهره‌غلامی در تیم هیئت بسکتبال قم انجامید که نماینده قم بعد از شکست دادن مهرام، ایستک کردستان و آرارات تهران در خانه خود به چهارمین برد متوالی در خانه دست یافت تا در جدول دو پله بالاتر بروند.

بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون بسکتبال، تیم هیئت بسکتبال قم در گروه نخست فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول جای دارد و شاگردان جواد شهره‌غلامی در هفته نخست از دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور با قرعه استراحت روبه‌رو شده‌اند و در هفته دوم دور برگشت میزبان تیم کاله مازندران خواهند بود.

تیم هیئت بسکتبال استان قم در حال حاضر بعد از تیم صدر جدولی 15 امتیازی کاله مازنداران و تیم‌های 14 امتیازی رده‌های دوم و سوم یعنی شیمی‌در تهران و تیم ملی جوانان، با کسب 13 امتیاز در جایگاه چهارم جدول رده‌بندی گروه نخست لیگ دسته اول حضور دارند.

آدرس کوتاه :