جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

قم میزبان مرحله انتخابی لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

قم میزبان مرحله انتخابی لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر شد


مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم گفت: قم میزبان مرحله انتخابی لیگ دسته اول بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور شد.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم:

علی خوشرفتار ، مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته دوم بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور و دور انتخابی لیگ دسته اول این رشته به میزبانی قم برگزار می‌شود.

وی افزود: ۴ تیم برتر مسابقات لیگ دسته دوم پس از برگزاری مرحله گروهی، در دور پایانی برای کسب ۲ سهمیه صعود به لیگ دسته اول رقابت می‌کنند که تیم ایثار ماهان تندیس قم نیز یکی از این ۴ تیم است.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم گفت: تیم اصلی ایثار ماهان تندیس قم در سوپرلیگ بسکتبال با ویلچر حضور دارد و به مرحله پلی آف صعود کرده و در آستانه رسیدن به جمع ۴ تیم پایانی است اما سیاست باشگاه بر این بوده که در لیگ دسته دوم نیز یک تیم داشته باشیم.

خوشرفتار بیان داشت: تیم ب ایثار ماهان تندیس قم در مرحله مقدماتی لیگ دسته دوم ۴ مسابقه انجام داد که در ۳ مسابقه آن پیروز شد و با کسب عنوان صدرنشینی گروه به مرحله نهایی راه یافت و تیم‌های هیئت جانبازان و معلولین البرز، هیئت جانبازان و معلولین اردبیل و شهرداری ارومیه نیز دیگر تیم‌های حاضر در جمع ۴ تیم پایانی هستند.

وی عنوان کرد: مسابقات مرحله نهایی روزهای ۱۵ و ۱۶ بهمن در سالن شهدای بهزیستی استان قم برگزار می‌شود و این ۴ تیم به صورت دوره‌ای با هم مسابقه می‌دهند تا ۲ تیم راهی لیگ دسته اول شوند.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم تصریح کرد: تمامی بازیکنان تیم ب ایثار ماهان تندیس قم را به استثنای یک بازیکن، نفرات بومی تشکیل می‌دهند و با تشکیل تیم ب، به دنبال پشتوانه سازی برای تیم اصلی هستیم./مهر

آدرس کوتاه :