جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

مجموعه‌های غیرقانونی صدور ویزا جمع‌آوری می‌شوند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مجموعه‌های غیرقانونی صدور ویزا جمع‌آوری می‌شوند


مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری قم با تاکید بر اینکه فقط مجموعه‌های مورد تائید حج و زیارت باید خدمات ویزا را ارائه کنند، گفت: مجموعه‌های غیر قانونی توسط پلیس جمع‌آوری می‌شوند.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری قم:

حسین امیری قمی عصر امروز در نشست هماهنگی ستاد هماهنگی اربعین حسینی استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، با بیان اینکه دستگاه‌های خدماتی، امدادی و اجرایی در سال گذشته عملکرد مطلوبی در اربعین حسینی داشته‌اند، اظهار کرد: امسال دستگاه‌های امنیتی به مجموعه این دستگاه‌ها اضافه شده‌اند و برنامه مشخصی را برای شهر مهران در دستور کار خود قرار داده‌اند.

وی اضافه کرد: تیم امنیتی انتظامی استانداری قم به مهران اعزام و موضوع‌های مورد نیاز را با مشارکت مسؤولان امنیتی ایلام مورد بررسی قرار می‌دهد اما در مورد شهرهای نجف و کربلا مباحث امنیتی و انتظامی تخصصی وجود دارد که امیدواریم در جلسات تخصصی با حضور مسؤولان مربوطه به آنها پرداخته شود.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری قم با اشاره به اینکه حضور نیروهای انتظامی امنیت حماسه اربعین را تضمین می‌کند، مطرح کرد: پلیس ایران و پلیس عراق باید هماهنگی مطلوبی داشته باشند تا موضوعات مشترک را مطرح و بتوانند از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کنند.

وی با تاکید بر اینکه فقط مجموعه‌های مورد تایید حج و زیارت باید خدمات ویزا را ارائه کنند، گفت: مجموعه‌های غیر قانونی توسط پلیس جمع‌آوری می‌شوند.

امیری از حضور پرشور موکب‌های قمی در اربعین حسینی یاد کرد و ادامه داد: مسؤولان موکب‌ها باید قبل از اعزام طی نشستی نسبت به مباحث امنیتی و انتظامی آگاه شوند.

آدرس کوتاه :