جهش تولید | چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹

مجموعه طنز ناخونک - سیمای نور

 

 

معرفی برنامه های شبکه نور

مجموعه طنز ناخونک

مجموعه طنز ناخونک


 
✅تهیه کننده: محمد صالحیان
✅کارگردان و سرپرست نویسندگان: یزدان فتوحی
✅دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: علی نوابی
✅مدیر تولید: رضا کمانی
✅مدیر تصویربرداری: محمد نداف
✅مدیر صدابرداری: امیر حاتمی
✅سرپرست گروه تدوین: محمد ابراهیم شهبازی
✅طراح چهره پردازی: شهرام خلج
✅طراح صحنه و لباس: علیرضا مفاخری
 

سریالی با نگاهی طنز و با استفاده از آیتمهای نمایشی کوتاه چند دقیقه‌ای و شوخی با برنامه‌‌های پرمخاطب تلویزیون مانند "عصرجدید"  تلاش دارد تا ضمن فرهنگ سازی و نقد عادتهای ناپسند شهروندی و اجتماعی فضائی شاد و مفرح را برای بیننده القاء نماید.

 

مجموعه ناخونک با زمان پیش بینی شده ۴۰ دقیقه ای و میانگین ۱۰ آیتم برای هر قسمت طراحی شده و دارای ویژه گی‌هایی همچون ریتم تند با استفاده از وله ها و آرم استیشن‌های جذاب و به روز است.

 

با توجه به نیاز مبرم جامعه برای تولید برنامه هایی از این قبیل با تاکید مقام معظم رهبری در جهت تقویت حس امید و شادی در میان مخاطبین بنظر می رسد ناخونک پتانسیل مناسبی برای این اتفاق داشته باشد استفاده از کادر بازیگران شناخته شده مجموعه های موفق قبلی و تیم نویسندگان مجرب تضمینی برای دیده شدن و موفقیت ناخونک است.

 

ناخونک با تمرکز بر روی موضوعاتی چون کانون خانواده اختلاف نسلها، مشکلات شهروندی و آپارتمان نشینی، مشکلات بیمارستانها، هزینه های درمان، فرهنگ کتابخوانی، توجه به اماکن عمومی، ورزش و سلامتی، تربیت فرزندان و مطالبی از این دست می‌کوشد رسالت رسانه‌ای خود را به بهترین نحو ممکن ارایه نماید.

.

سال تولید: 1398
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (9 آرا)
The average rating is 4.111111111111111 stars out of 5.