جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

مدال آوران ورزشی قم مورد تجلیل قرار گرفتند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

مدال آوران ورزشی قم مورد تجلیل قرار گرفتند


مدال آوران ورزشی قم در رشته‌های کاراته، کشتی و پیوند اعضا و بیماران خاص طی مراسمی با حضور استاندار قم تجلیل شدند.

با حضور استاندار قم

  مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال‌آور قم در مسابقات آسیایی و جهانی از ابتدای سال 94 تاکنون امروز برگزار شد و 5 مربی و ورزشکار بر‌تر مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این مراسم که با حضور سیدمهدی صادقی، استاندار قم و حسن عابدی، مدیر کل ورزش و جوانان قم برگزار شد از 2 مربی، 2 ورزشکار مرد و یک ورزشکار زن تجلیل به عمل آمد.

امیر مهدی‌زاده قهرمان مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در ژاپن که سابقه کسب طلای بازی‌های آسیایی اینچئون و مدال طلای مسابقات جهانی کاراته در فرانسه را دارد در این مراسم تجلیل شد.

علاوه بر مهدی‌زاده، غلامرضا دباغیان سرمربی تیم ملی کاراته و علیرضا کتیرایی مربی تیم ملی کاراته که هر 2 نفر از پیشکسوتان کاراته قم هستند نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

محمدجواد رضایی دارنده مدال نقره مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان آسیا در هند و ثریا پارس لاری دارنده 2 مدال طلای مسابقات دو و میدانی پیوند اعضای جهان در آرژانتین دیگر ورزشکارانی بودند که در این مراسم تقدیر شدند.

علی رحمانی، مدیرعامل باشگاه یاسین پیشروی قم که حمایت و پشتیبانی از امیر مهدی‌زاده کاراته‌کای مدال‌آور قمی را بر عهده گرفته است از حاضران در این مراسم بود./ تسنیم

آدرس کوتاه :