جهش تولید | دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹

معاونان تبلیغ و تهذیب حوزه منصوب شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

معاونان تبلیغ و تهذیب حوزه منصوب شدند


مدیر حوزه‌های علمیه در احکامی جداگانه دو معاون و یک دستیار ویژه را در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه منصوب کرد.

با حکم مدیر حوزه‌های علمیه

به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه در احکامی جداگانه حجت‌الاسلام والمسلمین نبوی را به عنوان معاون تبلیغ و امور فرهنگی ابقا و حجت‌الاسلام والمسلمین حمید ملکی را به عنوان معاون تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه منصوب کرد.

براساس این گزارش، در حکم مدیر حوزه‌های علمیه خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین نبوی آمده است: با عنایت به مراتب فضل تجارب، سوابق ارزشمند و شایستگی جنابعالی در ساماندهی امور تبلیغی و فرهنگی با استناد به تصمیم جلسه شورایعالی حوزه‌های علمیه و به موجب این حکم شما را به عنوان معاون تبلیغ و امور فرهنگی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه به مدت دو سال منصوب می‌کنم.

مدیر حوزه‌های علمیه همچنین در حکم جداگانه‌ای حجت‌الاسلام والمسلمین حمید ملکی را به عنوان معاون تهذیب و تربیت مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه منصوب کرد.

در بخشی از حکم آیت‌الله اعرافی خطاب به معاون تهذیب حوزه آمده است: با عنایت به مراتب فضل تجارب، سوابق ارزشمند و شایستگی جنابعالی در ساماندهی امور تهذیبی و تربیتی با استناد به تصمیم جلسه شورایعالی حوزه‌های علمیه شما را به عنوان معاون تهذیب و تربیت حوزه منصوب کرده و امیدوارم با اعتماد بر حضرت حق و استمداد از اولیای الهی با نهایت مسئولیت‌پذیری، خردورزی، وقت‌گذاری و همگرایی در صیانت از این امانت الهی موفق باشید.

خاطرنشان می‌شود، آیت‌الله اعرافی در حکم دیگری حجت‌الاسلام والمسلمین حمید محمدی را به سمت مشاور و دستیار مدیر حوزه‌های علمیه در امور قرآنی و راهبردی به مدت دو سال منصوب کرد.

آدرس کوتاه :