جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

نسل جدید جامعه باید با ارزش‌ها ارتباط برقرار کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نسل جدید جامعه باید با ارزش‌ها ارتباط برقرار کند


معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: نسل جدید جامعه اسلامی با برخی از ارزش‌ها ارتباط لازم را برقرار نکرده است، زیرا معلمان تاکنون نتوانسته‌اند مفاهیم لازم را به دانش‌آموزان انتقال دهند.

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان قم:

حجت‌الاسلام محمود نجاریان‌زاده ،در جلسه ستاد بزرگداشت دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت که در سالن جلسات ساختمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد، با بیان اینکه جایگاه اصلی حوزه در استان قم برای همگان آشکار است، اظهار کرد: ماندگاری دهه بصیرت نیازمند تلفیق با هنر است و در این زمینه می‌توان از شاعران و هنرمندان استان قم که در سطح کشور رتبه‌های برجسته‌ای دارند، استفاده کرد.

وی با اشاره به جایگاه درخشان هنرمندان استان قم در میان دیگر استان‌های کشور خاطرنشان کرد: اجرای هنرمندان با محوریت‌ آموزه‌های دهه بصیرت در مکانی مانند حرم حضرت معصومه(س) می‌تواند اهداف مورد نظر این دهه را تحقق بخشد.

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان قم خاطرنشان کرد: نسل جدید جامعه اسلامی با برخی از ارزش‌ها ارتباط لازم را برقرار نکرده است، زیرا معلمان تاکنون نتوانسته‌اند مفاهیم لازم را به دانش‌آموزان انتقال دهند، به همین علت باید با همکاری آموزش و پرورش، حوزه علمیه و دفتر تبلیغات اسلامی گفتمان‌های بصیرتی و دینی را در بین دانش‌آموزان ترویج دهیم.

وی بر نقش موثر جامعه مدرسین حوزه عملیه قم در دهه بصیرت تاکید کرد و گفت: به مناسبت دهه بصیرت و دهه فجر برگزاری مراسم‌های مختلف فرهنگی و مذهبی در مساجد استان و بخش‌های تابعه مورد توجه مسئولان و مردم قرار گرفته است./فارس

آدرس کوتاه :