جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹

نمادها و تبلیغات شهری در قم بازنگری شود. - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

نمادها و تبلیغات شهری در قم بازنگری شود.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم گفت: اکثر تبلیغات در شهر قم نماد ترویج مصرف گرایی است که باید در این زمینه بازنگری انجام شود و در زمینه موضوعات فرهنگی شهر اقدامات موثری صورت بگیرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان قم:

 نصرت‌الله لطفی، در ستاد بزرگداشت یوم الله 13 آبان که در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد اظهار داشت: شورای هماهنگی یکی از فراگیرترین مجموعه‌های نظام است که ما تلاش می‌کنیم در مراسم‌های مهم از ظرفیت‌های موجوداستان حداکثر استفاده را داشته باشیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم با بیان اینکه باید در زمینه تبلیغان نگاه فرهنگی ایجاد شود گفت: اکثر تبلیغات در شهر قم نماد ترویج مصرف گرایی است که باید در این زمینه بازنگری انجام شود و در زمینه موضوعات فرهنگی شهر اقدامات موثری صورت بگیرد.

لطفی با تاکیدبر لزوم برگزاری با شکوه راهپیمایی روز 13 آبان بیان کرد: در زمینه تبلیغات میدانی 13 آبان و این موضوع که چه اقداماتی برای پرشور برگزار شدن راهپیمایی انجام شود نیازبه جلسات بیشتری است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم عنوان کرد: روز 13 آبان در کشور ما به حکم قانون و تدبیری حکیمانه به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی معرفی شده است و در این روز باید استکبار ستیزی در سرلوحه برنامه‌ها باشد.

لطفی ابراز داشت: امسال در سال حساسی به سر می‌بریم چرا که در مقطعی به هستیم که استکبار و آمریکا برای نفوذ در نظام دینی ما برنامه ریزی کرده و برخی ساده لوحان در داخل کشور می گویند که باید به سمت کدخدا برویم.

وی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز 13 آبان پاسخ کوبنده ای به استکبارگران و ساده لوحان است گفت: در حقیقت نظامی که خون‌های زیادی را برای حفظ خود نثار کرده است از آرمان‌های خود دست بر نمی‌دارد و کوتاه نخواهد آمد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم افزود: اگر برخی می‌خواهند با تحرکات ساده لوحانه خود برقراری ارتباط با شیطان بزرگ را ایجاد کنند بهترین زمان و مکان برای مبارزه با آن‌ها حضور در راهپیمایی روز قدس است.

لطفی گفت: مردم ایران اسلامی در موقعیت‌های مختلف وفاداری به آرمان‌های نظام مقدس اسلامی را نشان داده‌اند و از این رو وظیفه داریم برای هماهنگی و اطلاع رسانی به مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز 13 آبان عملکرد مناسبی داشته باشیم./تسنیم

آدرس کوتاه :