جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

هافبک ذوب‌آهن به صبای قم پیوست - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

هافبک ذوب‌آهن به صبای قم پیوست


تیم فوتبال صبای قم در فاصله 9 روز باقی مانده تا پایان مهلت نقل و انتقالات نیم‌فصل لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور،‌ هافبک تیم ذوب‌آهن اصفهان را جذب کرد.

هافبک ذوب‌آهن به صبای قم پیوست:

در حالی که تنها 9 روز دیگر به پایان مهلت نقل و انتقالات نیم‌فصل پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور زمان باقی مانده است، صبای قم نیز همانند سایر تیم‌های لیگ برتری آخرین تلاش‌های خود را برای جذب مهره‌های کلیدی و کار آمد انجام می‌دهد.

در حالی که علی دایی سرمربی صبای قم در آخرین نشست خبری پیش از تعطیلات نیم‌فصل گفت امسال اولویت اصلی کادر فنی تیم فوتبال صبای قم حفظ بازیکنان شاغل در مسابقات فصل جاری لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور است اما این مربی ابوالقاسم دهنوی را از لیست بازیکنان خود خارج کرد و هاشم‌ بیک‌زاده را نیز به ذوب‌آهن داد، البته انتقال بیک‌زاده به ذوب‌آهن در ازای آمدن اکبر صادقی به صبای قم بود.

 

معاوضه بیک‌زاده با صادقی

اکنون جدید‌ترین بازیکنی که به صبای قم آمد از بین بازیکنان کلیدی شاغل در تیم‌های بالانشین جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور است، بازیکنی که در تیرماه سال 1390 مورد توجه سرمربی وقت صبای قم یعنی عبدالله ویسی قرار گرفت و در نقل و انتقالات پیش‌فصل لیگ یازدهم به صبا آمد.

بعد از اینکه علی دایی نسبت به ابوالقاسم دهنوی اعلام بی‌نیازی کرد، در تلاش برای جذب بازیکنی که بتواند در پست‌هافبک دفاعی یا میانی تیمش را یاری کند و برای مهاجمین این تیم فضای گلزنی ایجاد کند، بازیکن سابق صبا، پدیده، ذوب‌آهن و کاوه تهران را به خدمت گرفت.

این بازیکن جدید صبای قم اکبر صادقی است که از تیم فوتبال کاوه تهران در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان خود را مطرح کرد و در پایان رقابت‌های فصل 1389 از این تیم تهرانی جدا شد و در سن 27 سالگی به تیم فوتبال صبای قم پیوست.

صادقی بعد از جدایی از تیم فوتبال کاوه تهران راهی شهرستان دورود استان لرستان شد تا به تیم فوتبال داماش این شهر بپیوندد اما با نظر مساعد عبدالله ویسی در تیر ماه سال 90 به صبای قم آمد و دو فصل در صبا بازی کرد و اتفاق با صبا در لیگ یازدهم به مقام چهارم و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دست یافت.

 

حضور صادقی در صبای قم در لیگ‌های یازدهم و دوازدهم

این بازیکن که تخصص بازی کردن در پست‌هافبک دفاعی و میانی را دارد، یکی از مهره‌های کلیدی تیم فوتبال صبای قم در یازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بود اما بعد از دو سال حضور در صبا راهی پدیده مشهد شد و بعد از یک  فصل بازی در پدیده در لیگ پانزدهم به ذوب‌آهن اصفهان آمد.

صادقی در پدیده مشهد بازیکن خوب و موثری برای این تیم بود اما در نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور نتوانست بازیکنی باشد که در صبا و پدیده درخشید و به همین خاطر با جدایی از تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان بار دیگر به تیم سابق خود یعنی صبای قم ملحق شد.

اکبر صادقی فوتبال خود را از تیم فوتبال جوانان استقلال تهران آغاز کرده است و بعد از آن سابقه بازی کردن در تیم فوتبال رده سنی امید کوثر تهران زیر نظر علی دوستی‌مهر سرمربی سابق تیم ملی فوتبال رده سنی نوجوانان کشورمان را دارد.

این بازیکن بعد از کوثر تهران برای گذراندن خدمت سربازی به تیم فوتبال مقاومت تهران پیوست و با این فوتبال خود را ادامه داد تا اینکه برای بازی کردن در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان به تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان اضافه شد و سپس به تیم فوتبال کاوه تهران پیوست.

اکبر صادقی‌هافبک جدید صبا در حالی به عنوان خرید جدید صبا برای حضور در نیم‌فصل دوم پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به تیم فوتبال صبای قم پیوست که صبا، پدیده و ذوب آهن تیم‌های لیگ برتری کارنامه این بازیکن هستند.

آدرس کوتاه :