جهش تولید | جمعه، ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

همایش "کتاب سال حوزه" در قم برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

همایش "کتاب سال حوزه" در قم برگزار می‌شود


معاون پژوهش حوزه‌های علمیه از برگزاری همایش کتاب سال حوزه ۷ بهمن‌ماه در قم خبر داد.

معاون پژوهش حوزه‌های علمیه:

 سیدحسین میرمعزی صبح امروز در نشست رسانه‌ای هجدهمین همایش کتاب سال حوزه که در سالن کنفرانس انجمن‌های علمی حوزه برگزار شد، با اشاره به برگزاری همایش کتاب سال حوزه در 7 بهمن‌ماه اظهار داشت: این همایش، همایش بسیار مهمی است که هرساله در حوزه علمیه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت این همایش افزود: این همایش از کتاب‌هایی که حوزویان در موضوعات مختلف دینی و اسلامی ارائه و نشر می‌دهند؛ برگزار می‌شود.

معاون پژوهش حوزه‌های علمیه تصریح کرد: از برترین آثار در این جشنواره تقدیر خواهد شد، همچنین تجربه نشانگر این موضوع بوده که این مرکز توانسته در راستای اهداف خود موفق عمل کند.

وی با بیان ارزیابی این مرکز از سوی جشنواره تأکید کرد: در هرسال ما از طریق جشنواره کتاب سال حوزه‌های علمیه کار خود را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.

میر‌معزی بیان کرد: کتاب‌هایی در این همایش شرکت می‌کنند که از جهت استانداردهای علمی مطابق با نیازهای پژوهشی ارتقاء یافته باشند، همچنین ازاین‌رو ما توان خود را در هرسال ارزیابی می‌کنیم. این مرکز هرساله از عملکردهایی که داشته نقاط ضعف و قوت خود را ارزیابی می‌کند و خود را از طریق این همایش ارتقاء می‌دهد.

معاون پژوهش حوزه‌های علمیه بابیان اینکه این مرکز درصدد زیرساخت‌هایی برای ارتقاء مطالعات دینی است، خاطرنشان کرد: مدیرت جدید حوزه‌های علمیه تأکید دارند که به‌دنبال تحول بنیادین، از جمله طرح نظام جامع پژوهش و چشم‌انداز پژوهش سیاست‌ها اقدامات کلان را اجرا کند./تسنیم

آدرس کوتاه :