جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

چهارقلوهای قمی ترخیص شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

چهارقلوهای قمی ترخیص شدند


پس از نزدیک به دو ماه مراقبت ویژه چهار قلوهای قمی که در بیمارستان امام رضا(ع) بدنیا آمده بودند با سلامت کامل ترخیص شدند.

پس از دو ماه مراقبت ویژه

داوود علی‌محمدی اظهار داشت: چهار قلو های به دنیا آمده در تاریخ سوم آبان ماه در بیمارستان تأمین اجتماعی قم پس از  نزدیک  به دو ماه مراقبت ویژه نوزادان با سلامتی کامل ترخیص شدند.

مدیر درمان استان قم گفت: وزن نوزادان در هنگام تولد 900 گرم بود که با عنایت پروردگار متعال و تلاش همکارانم در بخش مراقبت‌های ویژه وزن نوزادان هنگام ترخیص به 1500 تا 1700 گرم رسید.

علی‌محمدی تصریح کرد: با توجه به اینکه نوزادان شش ماهه به دنیا آمده بودند نیاز به مراقبت ویژه‌ای بود تا آسیبی به آنان نرسد که به لصف خداوند و تلاش همکاران پس از دو ماه مراقبت بالاخره نوزادان با سلامتی کامل از بیمارستان ترخیص شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه در این شرایط هزینه‌های درمانی  و مراقبتی نوزادان افزایش می‌یابد برای این امر هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و 265 میلیون ریال هزینه شده است که چون بیمار تحت پوشش  بیمه تأمین اجتماعی بود هیچ هزینه‌ای دریافت نشد.

علی‌محمدی خاطرنشان کرد: همزمان با تولد چهار قلوها در دو ماه پیش  نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در هنگام بازگشت از سفر استانی استان مرکزی ضمن بازدید سرزده از بیمارستان امام رضا(ع) قم از نوزادان تازه متولد شده نیز عیادت کرده بود.

فاطمه، زهرا، محمد طاها و محمدمهدی نوزادانی  هستند که در شب یلدا کانون خانواده عزیزی را گرم‌تر کردند.

آدرس کوتاه :