رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

چهل دستاورد انقلاب اسلامی در روشنای سيمای نور - روابط عمومی

 

 برنامه "روشنا" با هدف معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی از سيمای مركز قم پخش مي‌شود

چهل دستاورد انقلاب اسلامی در روشنای سيمای نور

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مركز قم ، برنامه "روشنا" به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با هدف معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی، روی آنتن سیمای مركز قم می‌رود.

مصطفی جلیلی مقدم تهیه كننده "روشنا" گفت: این برنامه 52 قسمتی در قالب گفتگومحور جمعه ها ساعت 19:30 از سیمای نور پخش می‌شود و بازپخش آن روزهای پنجشنبه ساعت 10:30 صبح تقدیم مخاطبان این شبکه خواهد شد.

وی با بیان اینكه در "روشنا" به چهل دستاورد انقلاب اسلامی پرداخته می‌شود گفت: در این برنامه دستاوردهای انقلاب اسلامی به صورت چهل سوال و چهل پاسخ درحوزه های فرهنگ، اقتصاد، سیاست، جامعه،‌ علم و فن‌آوری با حضور كارشناسان و اساتید حوزه و دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

جلیلی مقدم ادامه داد: شیوه ی اجرای این برنامه باتوجه به تسلط مجری به موضوعات اكثرا به صورت گفتگو محور است و از بیان موضوعات به صورت یك طرفه توسط كارشناس حتی المقدور پرهیز شده است.

تهیه كننده "روشنا"  عنوان كرد: با توجه به موضوع هر برنامه گزارش‌هایی از جامعه فرهیختگان و مردم پخش می‌شود كه در آن ها نظرات اقشار مختلف مردم را به صورت تخصصی و عمومی جویا شده‌ایم.

 

آدرس کوتاه :