جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

کارگاه امر به معروف ویژه کارکنان سپاه قم در مشهد برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

کارگاه امر به معروف ویژه کارکنان سپاه قم در مشهد برگزار می‌شود


معاون فرهنگی سپاه استان قم با اشاره به برگزاری کارگاه امر به معروف و نهی از منکر در مشهدمقدس گفت: این کارگاه‌ها ۲۴ مردادماه با حضور پاسداران سپاه قم و خانواده‌های آن‌ها در مشهد آغاز می‌شود و به مدت ۳ ماه ادامه دارد.

معاون سپاه استان قم:

 اکبر بختیاری،  با اشاره به برنامه‌های دهه کرامت سپاه قم اظهار داشت: معاونت فرهنگی سپاه قم عضو کمیته ستاد بزرگداشت دهه کرامت است و حضور فعالی در برنامه‌ها دارد و امسال نیز سپاه قم درسطح شهر اقداماتی انجام داده و بنرهایی درباره بزرگداشت دهه کرامت نصب کرده است.

معاون فرهنگی سپاه استان قم با اشاره به حضور فعال سپاه قم در برگزاری برنامه‌های دهه کرامت افزود: در دهه کرامت نیروهای مسلح استان و کادر پاسداران سپاه در برنامه خطبه‌خوانی حرم شرکت کردند و همچنین مراسم تجلیل از پاسدارانی که خادم حرم بودند برگزار شد.

عزیزی با اشاره به لزوم تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم بیان کرد: دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم از جمله برنامه‌های دهه کرامت است که سپاه قم برآن تاکید دارد.

وی آشنایی نسل جوان با اهل بیت (ع) را موضوع مهمی دانست و گفت: موضوع امام‌رضا(ع) شناسی و حضرت معصومه(س) شناسی در حلقه‌های صالحین در حال برگزاری است.

معاون فرهنگی سپاه استان قم با اشاره به برگزاری کارگاه امر به معروف و نهی از منکر در مشهدمقدس گفت: این کارگاه‌ها 24 مردادماه با حضور پاسداران سپاه قم و خانواده‌های آ‌ن‌ها در مشهد مقدس آغاز می‌شود و به مدت سه ماه ادامه دارد و همه کارکنان سپاه قم که متقاضی هستند در این کارگاه‌ها شرکت می‌کنند./تسنیم

آدرس کوتاه :